گروه پژوهشی اندیشمند چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ۲۳:۲۱
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

مشاوره تخصصی خدمات مهاجرتی کانادا

اطلاعات تماس باما

برنامه مناسب مهاجرت کانادا برای شما به ویژگی های شما ، اهداف و وضعیت خاص شما بستگی دارد.

دولتهای فدرال و استانهای کانادا دائماً برنامه های خود را به روز می کنند تا از موفقیت مهاجرت کانادا ، برای افراد تازه وارد و نیز برای کانادا ، اطمینان حاصل شود. در حال حاضر بیش از 80 برنامه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل ، مسیر تمام این موارد برای مهاجرت کانادا بی نظیر خواهد بود.

به عنوان مثال، دسته بندی های مختلف زیادی برای افراد حرفه ای و کارگر وجود دارد که تحت آنها می توانید از ویزای اقامت دائم مهاجرت کانادا خود استفاده کنید، از جمله برنامه های کارگر فدرال و حرفه ای کبک، برنامه های نامزد استانی، کلاس تجربه کانادایی، کلاس تجربه کبک و برنامه خود اشتغالی فدرال. کانادا همچنین تعدادی از برنامه های حمایت مالی کلاس خانواده را ارائه می دهد که به موجب آن شهروندان کانادایی و اقامت دائم ممکن است اعضای خانواده و عزیزان خود را برای مهاجرت کانادا حمایت مالی کنند.

ارزیابی رایگان

با انجام ارزیابی آنلاین گزینه های خود را برای مهاجرت به کانادا بیابید.

مشاوران و تیم متخصصان مهاجرت مؤسسه اندیشمند خوشحال خواهند شد که در تعیین دقیق ترین گزینه های شما برای دستیابی به اهداف مهاجرت به شما کمک کنند. ارزیابی رایگان خود را از امروز شروع کنید و ما شما را در رسیدن به اهدافتان راهنمایی می کنیم.

کانادا یک برنامه چند ساله برای سطح مهاجرت را اعلام کرد، که قرار است از تعداد بیشتری از مهاجران از طریق برنامه های اقتصادی، حمایت مالی از خانواده و سایر برنامه ها در سال های آینده استقبال کند.

دولت کانادا همچنین در مورد مسائل مهاجرت به افراد و زوج های LGBTQ2 همان حقوق و فرصت های مشابه را می دهد.

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی مهاجرت و اپلای خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید