گروه پژوهشی اندیشمند چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ۲۳:۵۷
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
خدمات مرتبط
مهاجرت
۱۳۹۸-۱۲-۱۲
مهاجرت

گزینه های شما برای مهاجرت به کانادا چیست؟

برنامه مناسب مهاجرت کانادا برای شما به ویژگی های شما، اهداف و وضعیت خاص شما بستگی دارد.

دولتهای فدرال و استانهای کانادا دائماً برنامه های خود را به روز می کنند تا از موفقیت مهاجرت کانادا ، برای افراد تازه وارد و نیز برای کانادا ، اطمینان حاصل شود. در حال حاضر بیش از 80 برنامه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل ، مسیر تمام این موارد برای مهاجرت کانادا بی نظیر خواهد بود.

به عنوان مثال، دسته بندی های مختلف زیادی برای افراد حرفه ای و کارگر وجود دارد که تحت آنها می توانید از ویزای اقامت دائم مهاجرت کانادا خود استفاده کنید، از جمله برنامه های کارگر فدرال و حرفه ای کبک، برنامه های نامزد استانی، کلاس تجربه کانادایی، کلاس تجربه کبک و برنامه خود اشتغالی فدرال. کانادا همچنین تعدادی از برنامه های حمایت مالی کلاس خانواده را ارائه می دهد که به موجب آن شهروندان کانادایی و اقامت دائم ممکن است اعضای خانواده و عزیزان خود را برای مهاجرت کانادا حمایت مالی کنند.

ارزیابی رایگان

با انجام ارزیابی آنلاین گزینه های خود را برای مهاجرت به کانادا بیابید.

مشاوران و تیم متخصصان مهاجرت مؤسسه اندیشمند خوشحال خواهند شد که در تعیین دقیق ترین گزینه های شما برای دستیابی به اهداف مهاجرت به شما کمک کنند. ارزیابی رایگان خود را از امروز شروع کنید  و ما شما را در رسیدن به اهدافتان راهنمایی می کنیم.

کانادا یک برنامه چند ساله برای سطح مهاجرت را اعلام کرد، که قرار است از تعداد بیشتری از مهاجران از طریق برنامه های اقتصادی، حمایت مالی از خانواده و سایر برنامه ها در سال های آینده استقبال کند.

دولت کانادا همچنین در مورد مسائل مهاجرت به افراد و زوج های LGBTQ2 همان حقوق و فرصت های مشابه را می دهد. با توضیحات زیر هر یک از حالتهای متناسب با شرایطتان را می توانید پیدا کنید.

 

من دوره تحصیلات تکمیلی خود را گذرانده ام

کانادا برای تحصیلات شما ارزش قائل است و آن را برای بسیاری از برنامه های مهاجرت کانادایی خود مورد توجه قرار می دهد. برخی از برنامه ها، مانند برنامه های کارگر ماهر و نامزدهای استانی، ارزش آموزشی خود را به آنها اختصاص می دهند. ارزیابی رایگان خود را شروع کنید و بدانید که آیا تحصیلات شما به شما کمک می کند که واجد شرایط دریافت برنامه مهاجرت اقتصادی باشید یا خیر.

 

حداقل یک سال سابقه کار ماهر دارم

نامزدهای مهاجرت به کانادا که حداقل یک سال تجربه کار ماهر دارند، احتمالاً می توانند در بازار کار کانادا جذب شوند. این تجربه به شما این امکان را می دهد تا عضو کمکی در اقتصاد کانادا و جامعه محلی شوید.

تعدادی برنامه وجود دارد که برای تجربه کاری شما، از جمله برنامه کارگر ماهر و نامزدهای استانی، یک مقدار امتیاز به شما اختصاص می دهند. این برنامه ها تجربه کاری را به عنوان یک دارایی با ارزش ارتقا می بخشند، در نتیجه شانس شما را برای موفقیت مهاجرت به کانادا افزایش می دهد. ما شما را تشویق می کنیم تا ارزیابی رایگان خود را شروع کنید تا بدانید چگونه تجربه کاری شما می تواند گزینه های مهاجرت کانادایی شما را ارتقا بخشد.

 

من یک پیشنهاد شغل کانادایی دارم

اگر یک پیشنهاد شغلی دارید که شرایط خاصی را برآورده می کند، این پیشنهاد ممکن است به شما در دستیابی به اهداف مهاجرتی کانادا کمک کند. ما خوشحال می شویم که پیشنهاد شغلی شما را ارزیابی کرده و به شما اطلاع دهیم که آیا این شرایط را برای برخی از برنامه های مهاجرتی مطابقت می دهد یا خیر. ارزیابی رایگان خود را از امروز شروع کنید و به ما اطلاع دهید که یک پیشنهاد شغلی در کانادا را دارا هستید.

 

من دوستان یا بستگانی در کانادا دارم

اگر در کانادا خویشاوند نزدیکی دارید، ممکن است بتوانید اقامت دائم کانادا را تحت برنامه کلاس خانواده دریافت کنید. علاوه بر این، داشتن یک دوست که در حال حاضر در کانادا زندگی می کند ممکن است گزینه ای را از طریق یک برنامه نامزدی استانی برای شما فراهم آورد که امتیازهایی برای داشتن ارتباط نزدیک با استان را کسب می کند. ارزیابی رایگان خود را شروع کنید و در مورد اقوام و یا دوستان خود در کانادا به ما اطلاع دهید. ما این روابط را با برنامه هایی که در حال حاضر موجود است مطابقت خواهیم داد و در مورد گزینه های مهاجرت کانادایی به شما اطلاعات بیشتری می دهیم.

 

من قبلاً در کانادا کار یا تحصیل کرده ام

برنامه هایCanadian Experience Class  و Quebec Experience Class در کانادا گزینه هایی برای مهاجرت دائم کانادا را برای افرادی که قبلاً در کانادا کار کرده اند یا در حال کار هستند، ارائه می دهند. این برنامه ها ممکن است در دسترس کسانی باشد که اخیراً در کانادا تحصیل کرده اند یا در حال تحصیل هستند. مطمئناً هنگامی که ارزیابی رایگان ما را تکمیل می کنید، این تجربه را به ما جلب کرده تا بتوانیم بر این اساس شما را راهنمایی کنیم.

 

من از منابع مالی با ارزش خالص بالا یا منابع مالی قابل توجه برخوردارم

اگر ارزش خالص کافی بالایی دارید و مایل به ادامه کار خود یا سرمایه گذاری در کانادا هستید، تعدادی از فرصت های مهاجرت کانادایی وجود دارد که ممکن است در دسترس شما باشد. این برنامه ها برای کمک به غنی سازی اقتصاد کانادا از طریق درخواست شما برای سرمایه گذاری در دولت کانادا یا کبک، یا استفاده از تجربه مدیریت و یا مالکیت تجاری خود برای اجرای یک تجارت در کانادا یا کبک طراحی شده اند. بسیاری از استانها برای این منظور، جریانهای تجاری یا سرمایه گذاری را تحت برنامه های نامزد استانها ارائه می دهند. علاوه بر این، برنامه های مهاجرت سرمایه گذار و کارآفرینانی که توسط دولت های فدرال یا کبک اداره می شوند، فرصت های عالی برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی ارائه می دهند. ارزیابی رایگان خود را شروع کنید و مطمئن باشید که ارزش خالص شما و همچنین تجربه کسب و کار و مالکیت در کسب و کارتان را نیز شامل می شود تا ما بتوانیم اطلاعات بیشتری در مورد گزینه های ممکن برای شما ارائه دهیم.

 

من شغلی دارم که خودم مالک یا مدیر آن هستم

تجربه کاری و مالکیت شما ممکن است به شما کمک کند واجد شرایط جریانهای مهاجرت تجاری برنامه های استانی یا برنامه های سرمایه گذار و کارآفرینان ارائه شده توسط دولت های کانادا و کبک باشید. ارزیابی رایگان خود را از امروز شروع کنید و حتماً اطلاعاتی در مورد مالکیت شغلی و تجربه مدیریت خود و همچنین اطلاعاتی درباره نوع مشاغل مورد نظر خود در کانادا ارائه دهید.


همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی پروژه خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید