گروه پژوهشی اندیشمند پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۰:۵۶
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
خدمات مرتبط
عدم پذیرش
۱۳۹۸-۱۲-۱۲
عدم پذیرش

آیا نگران مسئله پذیرش هستید؟ آیا به طور غیر منتظره ای در مرز کانادا گم شده اید؟

بسیاری از افراد که مایل به ورود یا مهاجرت به کانادا هستند از تعجب می دانند که سوابق کیفری قبلی می تواند منجر به این شود که یک افسر مهاجرت کانادا از مبنای عدم پذیرش کیفری از ورود یا درخواست خود امتناع ورزد.

بسیاری از افراد که مایل به ورود یا مهاجرت به کانادا هستند از تعجب می دانند که سوابق کیفری قبلی می تواند منجر به این شود که یک افسر مهاجرت کانادا از مبنای عدم پذیرش کیفری از ورود یا درخواست خود امتناع ورزد.

اگر مشخص شد که در کانادا از نظر کیفری غیرقابل قبول است، یا فکر می کنید ممکن است غیرقابل قبول باشد مهم است بدانید که هنوز گزینه هایی دارید. برای مشاوره رایگان امروز با ما تماس بگیرید.

غلبه بر عدم پذیرش کیفری

سه راه اصلی برای غلبه بر عدم پذیرش کیفری در کانادا وجود دارد:

1- توانبخشی

- در صورتی که دولت کانادا آنها را توانبخشی مجرمانه قلمداد کند ، اجازه ورود به کانادا مجاز است.

2- اجازه اقامت موقت

- TRP سندی است که به افرادی صادر می شود که در غیر این صورت برای کانادا غیرقابل قبول هستند و به آنها اجازه ورود به این کشور را می دهند.

3- نامه نظرات حقوقی

- یک نامه عقیده حقوقی، که توسط مشاور امور مهاجرت به کانادا نوشته شده است می تواند به یک فرد برای ورود به کانادا کمک کند. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه جرم و عدم پذیرش مراجعه کنید.

مشکلات عدم پذیرش کیفری

شرایط خاص ممکن است باعث شود فرد در کانادا غیر قابل قبول باشد. با این وجود روش هایی برای غلبه بر عدم پذیرش وجود دارد. این شرایط شامل موارد زیر است:

- جرایم رانندگی درگیر الکل یا مواد مخدر

- رانندگی ناشیانه

- تقلب

- حمله

- جرایم مواد مخدر

- محکومیت های DUI

- جنایت جدی

عدم پذیرش در کانادا ممکن است طیف گسترده ای از مردم را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال، افراد در موقعیت های خاص ممکن است از دیدگاه شخصی و یا حرفه ای تحت تأثیر قرار بگیرند. این شامل:

- هنرمندان در حال اجرا

- هواپیمایی و کارمندان آنها

- افرادی که مایل به سفر شکار یا ماهیگیری به کانادا هستند.

- افرادی که به آلاسکا و از آنجا سفر می کنند.

- افرادی که به تجارت مرزی مشغول بودند.

- افرادی که از طریق کانادا عبور می کنند.

- افرادی که در کانادا مرتکب جرمی شده اند یا به جرم در کانادا متهم شده اند.

سایر موانع مهاجرت

مهاجرت به کانادا می تواند یک روند طولانی و گاه پیچیده باشد. اگر یکی از مشکلات ذکر شده در زیر را تجربه می کنید، توصیه می کنیم در اولین فرصت با ما تماس بگیرید. ما در مورد مسئله مهاجرت به شما

راهنمایی خواهیم کرد تا بطور صحیح ارزیابی کنیم که چگونه موسسه حقوقی ما می تواند به شما کمک کند.

امتناع برنامه

در موارد خاص، امتناع از درخواست مهاجرت در کانادا قابل اعتراض است. آیا درخواست شما رد شد؟ ما ممکن است بتوانیم آن را به چالش بکشیم.

نمایندگی حقوقی

آیا به وکیل مهاجرت نیاز دارید تا نمایندگی درخواست مهاجرت کانادایی خود را به دست بیاورید؟ بسیاری از افراد درخواست های خود را بدون وکالت ارائه می دهند ، اما بعداً تصمیم می گیرند که در واقع به یک مشاور امور مهاجرت به کانادا برای ارائه پرونده خود نیاز دارند. ما می توانیم نمایندگی پرونده شما را به عهده بگیریم.

عدم پذیرش پزشکی

برای متقاضی اصلی و کلیه وابستگان آنها به عنوان بخشی از روند مهاجرت، معاینه پزشکی لازم است، درباره مهاجرت به کانادا به معنای غیرقابل قبول پزشکی بدانید.

 

 

 


همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی پروژه خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید