گروه پژوهشی اندیشمند پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۰:۰۶
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
الزامات لازم برای اسپانسری کانادا
۱۳۹۸-۱۲-۱۲
الزامات لازم برای اسپانسری کانادا

الزامات و شرایط کلی برای اسپانسر شیپ کانادا

علاوه بر اینکه حامی مالی باید تابعیت کانادا یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد ، حامی مالی باید شرایط خاصی را برای حمایت مالی در کلاس مهاجرت خانواده برآورده کند.
 

متقاضیان حمایت مالی تحت شرایط زیر قرار دارند:

در صورت عدم توانایی در تأمین نیازهای خود از جمله موارد زیر، حامی مالی باید توانایی مالی تأمین نیازهای اساسی به مهاجران و وابستگان خانواده را نشان دهد.

- غذا، پوشاک، سرپناه و سایر نیازهای اساسی زندگی روزمره؛ و

- مراقبت از دندان، چشم و همچنین سایر نیازهای بهداشتی که تحت پوشش خدمات بهداشت عمومی در دسترس کلیه شهروندان کانادایی و ساکنان دائم کانادا نباشد.

توافق های زیر باید با دولت کانادا یا کبک انجام شود:

- حامی مالی باید موافقت کند که نیازهای اساسی مهاجر را برای مدت معینی تأمین کند. و

- اگر خویشاوند حامی مالی بیش از 19 سال سن داشته باشد و سالخورده نباشد و حامی قول دهد از یک شخص حمایت شده برای یک دوره زمانی معین حمایت کند، شخص (های) حامی مالی باید قول دهند که تمام تلاش خود را برای حمایت از خود انجام می دهند.

حامی مالی باید یکی از موارد زیر را داشته باشد:

- اقامت فیزیکی در کانادا؛ یا

- برای شهروندان کانادایی که از همسر، شریک قانونی، شریک زندگی زناشویی یا فرزند وابسته حمایت مالی می کنند تا زمانی که اعضای خانواده تحت حمایت مالی فرد حمایت کننده در کانادا هستند حامی مالی  باید به عنوان مقیم دائم در کانادا باشد.

- علاوه بر این، حامی مالی باید حداقل 18 سال داشته باشد نه در زندان باشد و نه ورشکسته شده باشد و نه تحت دستور حذف (در صورت اقامت دائم) و به جرم جدی متهم نشود. برای کسب اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی رایگان موسسه اندیشمند را پر نمائید تا به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کنیم.

 


همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی پروژه خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید