گروه پژوهشی اندیشمند چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ۲۳:۵۳
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

چه گزینه هایی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

اگر فرد یا مدیر کسب و کاری هستید که به دنبال مهاجرت به کانادا می گردید، دولت های فدرال و استانی کانادا گزینه های مختلفی را ارائه می دهند که ممکن است به شما امکان دهد روند مهاجرت کانادا را با سرعت دنبال کنید.

برای مرور اجمالی برنامه های مهاجرت تجاری موجود در کانادا، لطفا گزینه های مهاجرت تجاری خود را در این صفحه مرور کنید.

مهاجرت تجاری به کانادا: مقدمه

از طریق برنامه های مهاجرت كلاس تجاری كانادایی، كانادا قصد دارد افرادی را جذب كند كه توانایی قابل توجهی برای مشاركت در اقتصاد كانادا داشته باشند.

این برنامه ها با هدف ارتقاء توسعه اقتصادی و بهبود بازار کار با جذب سرمایه گذاران، کارآفرینان و افراد شاغل در خارج از کانادا با سرمایه گذاری در دسترس، مهارت های قابل توجه در کسب و کار و مهارت های کارآفرینی ارائه می شود.

مهاجرت کلاس های تجاری همچنین در پی توسعه فرصت های تجاری جدید در کانادا و بهبود دسترسی کانادا به بازارهای رو به رشد با استقبال اتباع خارجی که با آن بازارها آشنا هستند و در راستای الزامات و آداب و رسوم منحصر به فرد آنها است.

اگر این گزینه با تجربیات و اهداف شما مناسب به نظر می رسد، چندین مسیر مهاجرت وجود دارد که باید یکی از آنها را انتخاب کنید. بسته به محل زندگی شما، می توانید از طریق یکی از برنامه های ارائه شده توسط یک استان خاص، مانند برنامه های مهاجرت تجاری کبک یا دولت فدرال درخواست خود را ثبت نمائید. با شروع ارزیابی رایگان به بررسی گزینه های خود بپردازید و ما خوشحال می شویم که درباره گزینه های مهاجرت کلاس تجاری شما با شما صحبت کنیم.


کدام برنامه مهاجرت کلاس تجاری کانادا برای شما مناسب است؟

بسته به میزان بودجه ای که برای سرمایه گذاری در کانادا در اختیار شما قرار دارید، ممکن است تعدادی گزینه در دسترس شما باشد. به عنوان مثال برنامه سرمایه گذاران مهاجرین کبک به افراد این امکان را می دهد تا با انجام یک سرمایه گذاری منفعل و تحت تأمین دولت به کانادا مهاجرت کنند. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری فعال تر هستید تعدادی از برنامه های کارآفرینان و نامزدهای استانی برای مهاجرت در دسترس هستند که به شما نیاز دارند تا در کانادا سرمایه گذاری کنید و فعالیتی را انجام دهید. همچنین ممکن است بخواهید برنامه ویزا راه اندازی کارآفرین را کاوش کنید. از آنجا که گزینه های بسیار زیادی در دسترس شما است ما شما را ترغیب می کنیم تا یک ارزیابی رایگان را انجام دهید تا از تجربه گسترده ما استفاده کرده و گزینه های خود را با یک متخصص در میان بگذارید.
مدیریت تجاری و تجربه مالکیت شما ممکن است شما را برای واجد شرایط بودن برای تعدادی از مقوله های کارآفرین در برنامه های نامزد استان و در سطح فدرال یا برنامه های مهاجرت تجاری ارائه شده توسط کبک فراهم کند. با شروع ارزیابی رایگان از دانش تخصصی ما در مورد این برنامه ها بهره ببرید.
استان کبک معتبرترین برنامه های مهاجرت تجاری را ارائه می دهد. اگر قصد زندگی در استان کبک را دارید، ما شما را ترغیب می کنیم تا در برنامه مهاجرت سرمایه گذار کبک و همچنین در برنامه مهاجرت کارآفرینان آن کاوش کنید. از آنجا که این برنامه ها مبتنی بر امتیاز است و مدارک تحصیلی شما به تجزیه و تحلیل تخصصی نیاز دارند ما شما را تشویق می کنیم یک ارزیابی رایگان را انجام دهید تا بتوانیم شما را از طریق الزامات مربوط به هر یک از این برنامه ها پیاده کرده و سایر گزینه های مناسب برای مهاجرت در دسترس شما را کشف کنیم.
هر استان مهاجرت کارآفرینان و مدیران مشاغل را از طریق برنامه های استانی نامزد خود تشویق می کند. این برنامه ها نیازمند این است که شما در یک تجارت واقع در یکی از استان های کانادا سرمایه گذاری فعال با استفاده از سرمایه خود و یا توانایی های مدیریتی داشته باشید. بسته به اینکه کدام استان برای خانه جدید کانادایی خود در نظر بگیرید، تعدادی برنامه وجود دارد. ما از شما استقبال می کنیم تا ارزیابی رایگان خود را شروع کنید تا بتوانیم بهترین گزینه را برای شما تعیین کنیم.
کانادا از افراد خود اشتغالی در زمینه های متنوعی بر اساس موفقیت و استقبال از شهرتی که در حوزه خود ایجاد کرده اند استقبال می کند. این رشته ها از کشاورزی گرفته تا دو و میدانی و هنر. امروز ارزیابی رایگان خود را شروع کنید تا دریابید که آیا تجربه خود اشتغالی شما باعث می شود واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرتی خود اشتغالی شوید یا خیر.

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی مهاجرت و اپلای خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید