گروه پژوهشی اندیشمند پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۰:۱۱
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

تحصیل در کانادا

کانادا مکانی برای برخی از بهترین مدارس جهان است.

تعداد دانشجویان بین المللی که در کانادا تحصیل می کنند بالغ بر 450،000 نفر است رقمی که دائما در حال رشد است. بسیاری از این دانشجویان به دلیل مزایای خاصی که تحصیل در کانادا می تواند نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته داشته باشد این کشور را انتخاب می کنند.

افرادی که در کانادا تحصیل می کنند، تحصیلات عالی را همراه با احترام بین المللی و سابقه تجربه آکادمیک کافی و منحصر به فرد دریافت می کنند که آنها را برای کارهای حرفه ای در کانادا یا خارج از کشور آماده می کنند.

با این حال، هزینه شهریه و هزینه های زندگی در کانادا به طور کلی کمتر از سایر کشورهای توسعه یافته است.


چه گزینه هایی برای تحصیل در کانادا وجود دارد؟

چند روش برای آمدن دانشجو به کانادا وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید در کانادا با دریافت مجوز تحصیل در کانادا تحصیل کنید. همچنین در بعضی موارد تحصیل در کانادا بدون اجازه تحصیل امکان پذیر است. در حالی که شما در اینجا تحصیل می کنید، امکان کار در حین تحصیل نیز در کانادا وجود دارد. با این حال، اولین قدم پیدا کردن یک مدرسه یا دانشگاه کانادایی است که می خواهید در آن تحصیل کنید و یک برنامه مطالعاتی که با اهداف و آرزوهای شما مطابقت داشته باشد. تیم هلدینگ مهاجرتی و آموزشی اندیشمند می تواند به شما در این زمینه کمک کنند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ مجوز تحصیل برای کانادا، فرم ارزیابی آنلاین را پر کنید.
پس از قبول شدن، وقت آن است که برای دریافت مجوز تحصیل در کانادا اقدام کنید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام کار ما می توانیم به شما در دستیابی به اجازه تحصیل خود کمک کنیم و برای این امر میبایست فرم ارزیابی رایگان را پر کنید. همچنین می توانید روش های تحصیل در کانادا را بدون مجوز تحصیل کشف کنید تا ببینید که آیا هر یک از این گزینه ها در دسترس شما است یا خیر. قبل از آمدن به کانادا، ما همچنین توصیه می کنیم در مورد شرایط کار حین تحصیل اطلاعاتی کسب نمائید.
پس از اتمام تحصیلات داوطلبان کانادا به ارائه روشهایی پرداخته است برای ترغیب شما به ماندن از طریق به دست آوردن تجربه کار یا در غیر این صورت مشارکت در اقتصاد و فرهنگ کانادا. به عنوان مثال، شما ممکن است واجد شرایط اجازه کار پس از فارغ التحصیلی باشید. همچنین ممکن است واجد شرایط مهاجرت دائم از طریق کلاس تجربه کانادایی یا کلاس تجربه کبک باشید. برای مهاجرت به کانادا فرم ارزیابی رایگان را پر کنید تا در مورد گزینه های خود برای ماندن دائم در کانادا پس از تحصیل بیشتر بدانید.
این امکان وجود دارد که شما هنگام تحصیل در کانادا بتوانید کار کنید.
بخش های جستجوی مدارس و دانشگاه های کانادا در سایت هلدینگ آموزشی و مهاجرتی اندیشمند وسیله ای مناسب برای کشف انواع موسسات آموزشی در سراسر کانادا ارائه می دهد.

تحصیل در کانادا

 • مجوز تحصیل در کانادا روش استاندارد تحصیل در کانادا با اجازه تحصیل در کانادا است. درباره اخذ مجوز تحصیل در کانادا بیشتر بدانید.
 • تحصیل در کانادا بدون مجوز در شرایط خاصی، شما می توانید بدون اجازه تحصیل در کانادا تحصیل کنید. درباره تحصیل در کانادا بدون مجوز بیشتر بدانید.
 • کار در کانادا حین تحصیل.برای کسانی که هنگام تحصیل در کانادا به بودجه اضافی نیاز دارند، امکان دارد در همان زمان کار کنید. درباره کار در حین تحصیل در کانادا بیشتر بدانید.

کار پس از تحصیل در کانادا

یکی از مهمترین مزیت های تصمیم گیری برای تحصیل در کانادا این است که فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیل در کانادا به مجوز کار پس از فارغ التحصیلی دسترسی دارند. مجوزهای کار پس از فارغ التحصیلی به افراد خاص که در کانادا تحصیل کرده اند اجازه می دهد تا حداکثر سه سال تحت مجوز کار اقامت موقت داشته باشند و کار کنند، این امکان را به آنها می دهد تا وارد نیروی کار کانادا شوند و تجربه کاری ارزشمند کانادایی را بدست آورند که ممکن است در مهاجرت دائمی به آنها کمک کند.

انتقال به وضعیت اقامت دائم

کانادا می خواهد دانشجویان بین المللی که تحصیلات خود را در کانادا به اتمام می رسانند بخش بزرگی از نسل بعدی ساکنان دائمی را تشکیل دهند. برنامه های زیر این فرصت را به دانشجویان بین المللی می دهد:
 • کلاس تجربه کانادایی

  این برنامه به افرادی که دارای تحصیل یا تجربه کار در کانادا هستند، اجازه می دهد دائماً به کانادا مهاجرت کنند.
 • برنامه نامزد استانی

  استان های کانادا برنامه های خاصی دارند که به فارغ التحصیلان امکان مهاجرت دائمی را می دهد.
 • کلاس تجربه کبک (PEQ)

  این برنامه به افرادی که دارای تحصیل یا تجربه کاری در کبک هستند اجازه می دهد تا به عنوان ساکن دائم کانادا به طور دائم به کبک مهاجرت کنند.

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی مهاجرت و اپلای خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید