گروه پژوهشی اندیشمند پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۰۱
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

چگونه می توان به راحتی در کانادا ساکن شد؟

شما فرم های مهاجرتی مناسب تهیه کرده اید و ویزاهای ورودی خود را برای زندگی در کانادا دریافت کرده اید، اما چگونه می توانید هنگام ورود آنچه را که با آنها روبرو خواهید شد آماده کنید؟

بخش اسکان ما با هدف فراهم آوردن ابزار، منابع و اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان از ادغام موفق شما در جامعه کانادا و نیروی کار کانادا فراهم شده است.

این اطلاعات به شما در تصمیم گیری های کلیدی کمک می کند و به برخی از سؤالات زیر پاسخ می دهد:

  • قصد دارید کجا زندگی کنید؟
  • چگونه می توانید از خدمات درمانی استفاده کنید؟
  • چگونه می توانید کار پیدا کنید؟
  • چگونه امور مالی را مدیریت می کنید؟
  • چگونه وارد بازار مسکن می شوید؟
  • چه نوع آب و هوایی را می توان انتظار داشت؟
  • چگونه مجوز رانندگی دریافت می کنید؟
  • فرزندان شما به کدام مدرسه می روند؟
  • در مواقع اضطراری چه اقداماتی را باید انجام دهید؟

ما مطالب خود را طراحی کرده ایم که به شما امکان می دهد با همکاری نزدیک با افراد و خانواده هایی که برای اولین بار به کانادا می آیند، از تجربیاتی که در این سالها کسب کرده ایم به راحتی استفاده کنید. ما همچنین با تعدادی از موسسات و سازمان های بخش دولتی و خصوصی با سالها تجربه در زمینه کمک به تازه واردان به کانادا همکاری هایی را ایجاد کرده ایم.

اگر هنوز در تلاش برای گرفتن ویزاهای مناسب یا اجازه ورود به کانادا هستید، لطفا فرم ارزیابی رایگان را پر کنید تا در مورد گزینه های مهاجرت به کانادا بیشتر بدانید.

آیا می خواهید در مورد کانادا اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

راهنمایی برای ورود در کانادا

بسته به میزان بودجه ای که برای سرمایه گذاری در کانادا در اختیار شما قرار دارید، ممکن است تعدادی گزینه در دسترس شما باشد. به عنوان مثال برنامه سرمایه گذاران مهاجرین کبک به افراد این امکان را می دهد تا با انجام یک سرمایه گذاری منفعل و تحت تأمین دولت به کانادا مهاجرت کنند. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری فعال تر هستید تعدادی از برنامه های کارآفرینان و نامزدهای استانی برای مهاجرت در دسترس هستند که به شما نیاز دارند تا در کانادا سرمایه گذاری کنید و فعالیتی را انجام دهید. همچنین ممکن است بخواهید برنامه ویزا راه اندازی کارآفرین را کاوش کنید. از آنجا که گزینه های بسیار زیادی در دسترس شما است ما شما را ترغیب می کنیم تا یک ارزیابی رایگان را انجام دهید تا از تجربه گسترده ما استفاده کرده و گزینه های خود را با یک متخصص در میان بگذارید.

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی مهاجرت و اپلای خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید