گروه پژوهشی اندیشمند جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ۲۳:۵۲
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
چاپ کتاب

چاپ کتاب

چاپ کتاب اندیشمند

انتشارات کتاب

 گام در چاپ کتاب 


11-یک ایده پیدا کنید.

شما به یک ایده نیاز دارید، در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید یک کتاب داشته باشید. وقتی که ایده را به دست آوردید، به آن نگاه کنید و فکر کنید که این می تواند همان کتابی باشد که همیشه آرزوی آن را داشته اید؟ خیلی دقیق به آن نگاه کنید تا بتوانید ایده های بیشتری درباره ی کتاب به دست آورید. آن را بچرخانید، پشت و روی آن را نگاه کنید و توضیح مختصری از آن را بخوانید و اگر عکسی در کتاب موجود است به آن نگاه کنید.

 

2.ایده ی خود را یادداشت کنید.

شما همچنین نیاز به یادداشت هدفتان و چند چیزی که می خواهید کتاب انجام دهید دارید.می خواهید چقذر طولانی باشد؟ هر فصل چند صفحه باشد؟ چه اسم هایی برای شخصیت های داستان استفاده خواهید کرد؟ چه کسانی کتاب شما را خواهند خواند؟ آیا فصل بندی خواهید داشت؟ ژانر کتاب چیست؟ از زبان اول شخص است یا سوم شخص؟ چیزهایی زیادی هستند که عوامل سازنده ی داستان نهایی شما هستند.

 

3.حالا شما آماده ی نوشتن هستید.

یک خودکار و چند کاغذ بردارید یا روی کامپیوتر تایپ کنید. نوشتن اولین فصل خیلی مهم است. آن را با دقت بنویسید، زیرا می تواند مهمترین قسمت کتاب باشد.مردم اغلب در فصل دوم ایده ی جدیدی پیدا می کنند. شما باید ایده های خود را در بخش جدایی به اسم ایده ثبت کنید. سعی کنید در طول روز به ایده ها فکر کنید.حتما آن ها را بنویسید.


4.بخش های داستان خود را مدیریت کنید.

به نوشتن ادامه دهید اما تعداد صفحاتی که در یک فصل دارید را نیز به خاطر داشته باشید.یک داستان فانتزی معمولی برای هر فصل باید حدود هفت صفحه ی کامپیوتری و 250 صفحه در کتاب، با حدود 5،6 یا 7 فصل داشته باشد، که داستان شما را به زیبایی بسط بدهد.


5.وقتی که داستانتان را تمام کردید، دوبار آن را دوره کنید. چه فکری می کنید؟

هرکاری می کنید، آن را با کتاب های نویسندگان حرفه ای مقایسه نکنید، زیرا آن ها تجارب زیادی دارند. اگر به دوستان یا خانواده نشان دهید، احتمالا می گویند که کتابتان عالی است. فکر خوبی است که داستانتان را برای یک دوست ایمیل کنید و نویسنده ای به اسم تدی فیتزجرارلد که در بلغارستان زندگی می کند نوشته است.ایده ی مسخره ای است اما شاید جواب دهد...


6.یک مدیر برنامه پیدا کنید.

این  بخش به اختیار خودتان است اما اغلب مردم این کار را کمک بزرگی می دانند. مدیربرنامه به شما اطلاعات می دهد، کمکتان می کند و به دنبال ناشر می گردد. و هر دوی شما یک علاقه ی مشترک دارید: کتاب هایتان.


7.به یک اسم خوب برسید.

این اسم باید مفاهیمی در کتابتان داشته باشد.اسامی ترسناک خوب هستند. (هری پاتر و سنگ جادو؟ عجب.نامگذاری کتابی در زمینه ی گرم شدن زمین به نام "دیگر به لباس گرم احتاجی نیست" جالب به نظر می رسد.


8.اگر می خواهید درباره ی یک جلد فکر کنید.

این امر اجباری نیست و ناشران می توانند این را با یک فرد حرفه ای هماهنگ کنند، اما ایده ی این که جلد کتابتان چطور به نظر برسد را به شما می دهد.


9.عقب بنشینید و ریلکس کنید، در حالی که مردم از شما درخواست امضا دارند.


10.یک امتیاز اضافی برای کسانی که مایل به نوشتن کتاب های تصویری هستند.

برای مثال: آموزش: اطمینان حاصل کنید که یک نقاشی فقط نتیجه ی چیزی که شما آرزو دارید روی کاغذ کشیده شود نباشد، بلکه چیزی باشد که اغلب مردم در هنگام کشیدن آن اشتباه می کنند...(موضوع هر چیزی که هست). برای مثال میخواهید نحوه ی کشیدن پنجه های یک ببر را توضیح دهید.بعد از توضیح روش کار، در ابتدا چیزی را بکشید که اغلب مردم می کشند، سپس نشان دهید که چه کار می کنید که این نقاشی بیشتر به واقعیت شبیه شود و بعد از انجام تعدادی از آن نقاشی ها: چه چیز و چگونه باید نقاشی کنید.

نگارش کتاب

نگارش کتاب

انتشارات موسسه اندیشمند با بیش از یک دهه فعالیت و همکاری با اساتید دانشگاه و محققین برجسته اقدام نگارش و تالیف کتاب می¬نماید. کتاب های نگارش شده کاملا علمی بوده و در کلیه دانشگاه های کشور قابل تدریس می¬باشد. علاقه مندان به نگارش کتاب می توانند با ثبت درخواست تالیف و نگارش کتاب در موسسه اندیشمند در موضوع مورد علاقه خود در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت کتاب شخصی خود را دریافت نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال در ارتباط با نگارش و تالیف کتاب با ما در تماس باشید.
 چاپ کتاب

چاپ کتاب

اخذ مجوز و چاپ کتاب دارای پیچیدگی¬های خاص خود از لحاظ اداری و همچنین زمانی می باشد. موسسه اندیشمند با تلاش فراوان و گسترش ارتباطات خود توانسته روند چاپ کتاب را بسیار ساده کرده و مدت زمان اخذ مجوز تا چاپ آن را به حداقل زمان ممکن برساند. متقاضیان چاپ کتاب¬ می¬توانند با همکاری موسسه اندیشمند، میتوانند روند اخذ مجوزهای کتاب خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام داده و کتاب های خود را با بهترین کیفیت چاپ کرده و در بازار عرضه نمایند. جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید. ...

ترجمه کتاب

یکی از مهمترین روش¬های تهیه کتاب، استفاده از روش ترجمه کردن کتاب¬های معتبر و مرجع و ثبت آن در قالب یک کتاب جدید می باشد که این روش امروز از محبوبیت فراوانی برخوردار می باشد. موسسه اندیشمند با همکاری دپارتمان ترجمه تخصصی خود، کتاب¬های لاتین شما را ترجمه کرده و با همکاری اساتید دانشگاهی اقدام به ویرایش علمی و تخصصی آن می نماید. کتاب¬های تهیه شده دارای کیفیت بسیار بالا بوده و در کلاس های درس دانشگاه¬های سراسر کشور قابل تدریس می باشند. علاقه مندان به ترجمه کتاب و چاپ آن می توانند با مشاوره رایگان برترین کتاب های لاتین روز دنیا را تهیه کنند. در صورت داشتن هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید. ...
ترجمه کتاب