گروه پژوهشی اندیشمند شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ۰۰:۳۸
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

آموزش انجام پایان نامه و کلاس پایان نامه نویسی تخصصی

به خانواده اندیشمند بپیوندید.

ویرایش تخصصی پایان نامه ارشد، تز دکترا و آموزش انجام پایان نامه

استاد راهنما و هیئت‌داوران پایان‌نامه خود را تحت تأثیر قرار داده و یک پایان‌نامه باکیفیت عالی ارائه دهید. به‌عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکترای تخصصی که در آستانه رسیدن به یک شغل ایدئال است، شما با یک چالش منحصربه‌فرد مواجه هستید. ما متوجه چالش‌های شما بوده و بهترین گروه تخصصی جهت برگزاری کلاس پایان نامه نویسی و آموزش انجام پایان نامه را برای حل چالش‌های شما گرد هم آورده‌ایم. سرویس مشاوره انجام و ویرایش حرفه‌ای پایان‌نامه ارشد و تز دکترا موسسه اندیشمند، شما را درزمینهٔ ارائه پایان‌نامه یا تز مناسب جهت ارائه به دانشگاه، یاری می‌رساند.
گروه پژوهشی اندیشمند

خدمات با کیفیت بالا

گروه پژوهشی اندیشمند

مشاورین اندیشمند، متخصص رشته و گرایش شما می‌باشند و بر اساس موضوع شما انتخاب می‌گردند.

کلیه اساتید و مشاوران موسسه اندیشمند، برترین‌های رشته شما بوده و در دانشگاه‌های معتبر فعالیت می‌کنند.  بازخوردهای صورت گرفته از سوی مشتری‌های موسسه اندیشمند به‌خصوص دانشجویان نشان می‌دهد که اساتید ما تا چه حدی در درک بهتر موضوع و یاری در نگارش پایان‌نامه آن‌ها قدرتمند عمل کرده‌اند.
گروه پژوهشی اندیشمند

مشاوره رایگان در انجام پایان‌نامه، تز دکترا و پروپوزال پژوهشی

اساتید موسسه اندیشمند آماده پاسخگویی به‌تمامی سؤالات شما می‌باشند و به شما در حین نگارش پایان‌نامه و یا هر پروژه علمی دیگری که نیاز به کمک دارید، مشاوره می‌دهند. جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان اساتید موسسه اندیشمند می‌توانید از طریق بخش سفارش سریع اقدام نمایید.
گروه پژوهشی اندیشمند

فرمت بندی پایان نامه و کوتاه کردن متن

درصورتی‌که می‌خواهید پایان‌نامه شما در فرمتی خاص و طبق استاندارد دانشگاه شما باشد. متخصصین ما این کار را در اسرع وقت برای شما انجام می‌دهند. همچنین درصورتی‌که کلمات اضافی متن پایان‌نامه شما را خراب کرده است یا شما را دچار مشکل کرده است ویراستاران موسسه اندیشمند می‌تواند آن را برای شما اصلاح کند.
گروه پژوهشی اندیشمند

برتری موسسه اندیشمند نسبت به سایرین

 • تعهد 100 درصدی در زمان تحویل
 • قیمت نگارش و ویرایش پایان نامه مناسب
 • سرعت عمل بالا
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • ارائه مشاوره و موضوع رایگان
 • کارشناسان و اساتید برتر
 • ارائه خدمات در سطح بین الملل
 • تسلط کامل بر موضوعات علمی روز
گروه پژوهشی اندیشمند

خدمات ویرایش و اصلاح پایان نامه

ما مطمئن هستیم که شما حداقل یک‌بار نیاز به اصلاح پایان‌نامه خود خواهید داشت و سرویس اصلاح کامل پایان‌نامه موسسه اندیشمند شما را در ویرایش تخصصی پایان‌نامه شما یاری می‌نماید.و با تلاش فراوان و شبانه روزی سعی در انجام اصلاحات پایان نامه شما دارد. در صورت ثبت سفارش به‌منظور اصلاح و ویرایش پایان‌نامه‌ی خود و عقد قرارداد می‌توانید از خدمات این بخش بهره‌مند شوید .

سرویس‌های مشاوره و اصلاح پایان‌نامه و تز دکترای اندیشمند

در این بخش سرویس‌های مشاوره و اصلاح پایان‌نامه و تز دکترای اندیشمند معرفی می‌گردد. بدین منظور شما می‌توانید با انتخاب هر یک از سرویسهای مقدماتی و پیشرفته جهت مشاوره نگارش و ویرایش پایان‌نامه و تز خود اقدام نمایید. بدیهی است با انتخاب هر یک از سرویس‌های زیر می‌توانید از خدمات ارائه‌شده در آن سرویس بهره‌مند گردید.

سرویس مشاوره و ویرایش مقدماتی

این سرویس به شما در یافتن موضوع و ارائه ان و همچنین بررسی ساختار پایان نامه و مقاله شما کمک میکند.
 • اصلاح ساختاری

  اگر این موضوع که پایان نامه شما هدف شما را شسته رفته انتقال نمیدهد، برایتان اهمیت ندارد می توانید از سرویس مقدماتی ما بهره مند شوید.
 • سرویس اصلاح رایگان نامحدود

  پس از انکه اساتید و داوران شما پایان نامه شما را بررسی نمودند یکی سری اصلاحات برای آن مشخص میکنند. سرویس اصلاح رایگان نامحدود موسسه اندیشمند به شما برای انجام این اصلاحات کمک می کند.
 • مشاوره نگارش پایان‌نامه

  سرویس مشاوره و ویرایش مقدماتی شامل یک سری راهنمایی‌ها، مشاوره‌ها و ویرایش‌های تخصصی بر روی پایان‌نامه و مقاله شما می‌باشد. همچنین متخصصین ما در روند مشاوره انجام پایان‌نامه به شما، برای استخراج و نگارش مقاله از پایان‌نامه نیز مشاوره رایگان می‌دهند.

سرویس مشاوره و ویرایش پیشرفته

این سرویس کلیه درخواست‌های شما مبنی بر نگارش پایان‌نامه و ویرایش فنی و ادبی آن را شامل می‌شود. همچنین اصلاحات شامل موارد زیر می‌باشد:
 • جملات پیچیده و غیرحرفه ای

 • نوشته ها با مفاهیم ناواضح و مبهم

 • خطاهای ویرایشی و نگارشی

 • اصطلاحات و کلمات نادرست

 • خطاهای نشانه گذاری

 • استفاده نامناسب از جملات

 • ایرادات علمی و فنی

اساتید موسسه اندیشمند از صفر تا صد پایان‌نامه شما همراهتان خواهند بود. به‌منظور تسریع در انجام پایان‌نامه شما و اصلاح آن، هم‌اکنون می‌توانید از طریق لینک سفارش سریع با کارشناسان موسسه اندیشمند ارتباط برقرار کنید. و کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

مشتری مداری در اندیشمند

کلیه سفارش‌هایی که به موسسه اندیشمند واگذار می‌شود همواره با رضایتمندی کامل مشتری همراه است. در صورت بروز کوچک‌ترین نارضایتی از موسسه اندیشمند، موسسه بار دیگر سفارش شما را به‌صورت کاملاً رایگان انجام داده و یا بدون کوچک‌ترین سؤال کل هزینه‌های شمار را عودت می‌دهد. مقاله و پایان‌نامه در دستان شما، صرفاً برای گرفتن مدرک و یا اعتبار نیست بلکه به این نکته توجه داشته باشید که پایان‌نامه و مقاله شما، شما را به‌عنوان یک محقق نشان می‌دهد. و می‌تواند شما را در مراحل دیگر زندگی یاری نماید. ما به شما سرویس خدمات پیشرفته‌ی خود را که محبوب‌ترین سرویس در میان مشتریانمان است، پیشنهاد می‌نماییم، این سرویس مناسب‌ترین قیمت را نسبت به خدمات ارائه‌شده دارد.

روند سفارش در بخش سرویس آموزش انجام پایان‌نامه و ویرایش تخصصی پایان‌نامه

به‌منظور بهره‌مندی از مشاوره تخصصی در انجام پایان‌نامه و سفارش اصلاحات علمی و ویرایشی پایان‌نامه می‌توانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام نمایید. به منظور بهره مندی از کلاس آموزش انجام پایان نامه اندیشمند می توانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام نمایید.
گروه پژوهشی اندیشمند آپلود مقاله

برخی خدمات قابل ارائه توسط گروه پژوهشی اندیشمند

+۲,۳۴۳

مقالات انجام شده

+۳,۲۱۳

مجلات ثبت شده

+782

آموزش پایان نامه

+۲,۴۲۴

استخدام نویسنده