گروه پژوهشی اندیشمند جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ ۲۳:۲۷
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

بورسیه تحصیلی

اپلای در بهترین دانشگاه های دنیا

محبوب ترین خدمات اندیشمند

مهاجرت تحصیلی، اخذ ویزا و خدمات بورسیه تحصیلی

موسسه اندیشمند با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه اعزام دانشجو توانسته است به موفقیت های بزرگی در این زمینه دست یابد. شما می توانید بسته به هر شرایطی که دارید موقعیت جدیدی در خارج از کشور برای خود ایجاد کنید. کارشناسان حقوقی ما آماده ارائه تجربیات و انجام خدمات برای شما هستند.
گروه پژوهشی اندیشمند

خدمات مهاجرت تحصیلی

تحصیل در خارج از کشور بدون شک برای ساختن آینده کاری و زندگی، تصمیم بسیار بزرگی است و در این بین بررسی و انتخاب بهترین گزینه می تواند شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزند. مطمعنا برای رسیدن به مناسبترین انتخاب باید شرایط مختلفی مورد ارزیابی قرار گیرد. موسسه اندیشمند با بررسی شرایط شما خدمات زیر را ارائه می دهد:
  • پذیرش دانشگاه و دوره های زبان
  • ثبت نام دوره های تحصیلی از ابتدایی تا دبیرستان
  • اخذ ویزا
  • بورسیه تحصیلی
  • ترجمه مدارک
  • پشتیبانی در کشور مقصد
  • اخذ اقامت بعد از اتمام تحصیل
گروه پژوهشی اندیشمند

رسیدن به مناسبترین گزینه بر حسب شرایط شما

موسسه اندیشمند در طی سالیان متمادی با تکیه بر توان متخصصان و کارشناسان بخش حقوقی و بین الملی خود، به توانمدی کاملی برای اعزام دانشجو بر حسب انتخاب بهترین گزینه ممکن دست یافته است. شما برای رسیدن به بهترین و مناسب ترین گزینه ها بر حسب شرایط خود راهی پیچیده و ناشناخته در پیش رو دارید، برای آسان کردن این مسیر تجربه اندیشمند در کنار شماست تا خدمات خود را با نازل ترین قیمت و پشتیبانی تمام وقت در در اختیار شما قرار دهد.

خدمات مهاجرت تحصیلی اندیشمند

پذیرش دانشگاه و دوره زبان

پذیرش دانشگاه در دو بخش انجام می گیرد:
ارزیابی مدارک: در این بخش کارشناسان ما مدارک شما را بررسی می کنند و گزینه های محتمل را بر حسب شرایط شما پیشنهاد می کنند.
اخذ پذیرش از دانشگاه: در این بخش بعد از انتخاب شما برای اخذ پذیرش اقدام می شود.

ثبت نام دوره های تحصیلی از ابتدایی تا دبیرستان

خدمات ثبت نام مدارس شامل: مشاوره برای یافتن مناسب ترین مدرسه، ثبت نام در مدرسه مورد نظر و ارائه خدمات پشتیبانی از لحظه ورود به کشور مقصد تا آخرین لحظه اقامت می باشد.

اخذ ویزا

شرایط کار و اخذ ویزا برای هر کشور متفاوت است و شما باید با آگاهی کامل این مرحله را شروع و به پایان برسانید خدمات ما برای اخذ ویزا شامل:
ارزیابی مدارک شما و مشاوره در جهت تکمیل مدارک :مواردی مهمی از قبیل وضعیت مالی، دانشگاه، رشته، وضعیت خدمت سربازی، تاهل و انگیزه های تحصیل و موارد دیگر بررسی می شود.
درخواست ویزا از سفارت: بعد از تکمیل مدارک لازم مدارک از طریق موسسه به سفارت ارسال و زمان بندی و نحوه پیگیری موارد به شما منتقل می شود و در جلسات حضوری یا کنفرانس تلفنی تمامی مواردی که در مراجعه به سفارت برای اخذ روادید نیاز دارید و بایستی ارائه کنید آموزش داده می شود.

بورسیه تحصیلی

خدمات موسسه اندیشمند در بخش بورسیه تحصیلی شامل: بررسی مدارک و تعیین احتمال برای مبلغ بورسیه دریافتی، معرفی اساتید و دانشگاه های با احتمال موفقیت زیاد، انجام مکاتبه با اساتید و دانشگاه برای اخذ فاند مربوطه و مشاوره نحوه ارتباط با اساتید می شود.

پشتیبانی در کشور مقصد

خدمات پشتیبانی شامل : فراهم کردن خوابگاه و یا خانه برای اسکان ، انتقال از فرودگاه به خوابگاه، آشنایی با شهر و دانشگاه و بررسی و ارائه راهکار برای مشکلات دانشجویی

اخذ اقامت بعد از اتمام تحصیل

یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان اخذ اقامت بعد از اتمام دوره تحصیل می باشد که در این زمینه موسسه اندیشمند خدماتی از قبیل معرفی فرصت های شغلی بر حسب شرایط شما و همچنین اخذ ویزا برای اقامت بعد از دوره تحصیل ارائه می کند.

برخی خدمات قابل ارائه توسط گروه پژوهشی اندیشمند

+۲,۳۴۳

مقالات انجام شده

+۳,۲۱۳

مجلات ثبت شده

+782

آموزش پایان نامه

+۲,۴۲۴

استخدام نویسنده

سوالات متداول

آیا شما امنیت مطالب و اطلاعات موجود در مقاله من را تضمین می نمایید؟

بله موسسه اندیشمند به طور قطع حافظ کلیه اطلاعات شما بوده و این امر را 100 درصد تضمین می نماید.
بیشتر بخوانید

بنده هیچگونه جوابی در ارتباط با مقاله ام از ژورنال دریافت ننموده ام. پیشنهاد شما برای بازپس گیری مقاله ام از ژورنال چیست؟

به احتمال زیاد داور مقاله شما بسیار پرمشغله میباشد. شما میتوانید با ارسال یک نامه به سردبیر تقاضای تسریع در داوری مقالاتتان کنید.
بیشتر بخوانید

آیا شما میتوانید مقاله من را فرمت بندی دوباره برای ژورنال دیگری کنید؟

ما میتوانیم مقاله شما را برای تمامی مجلات در قالب فرمت آن مجله درآورده و اماده نماییم.
بیشتر بخوانید

چگونه میتوان در مورد اصلاحات مقاله خود با شما در ارتباط باشم؟

برای ارتباط با ما کافیست با شماره تماس 021-88927214 تماس گرفته و یا با ایمیل: andishmand.project2@gmail.com مکاتبه نمایید.
بیشتر بخوانید

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی پروژه خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید