گروه پژوهشی اندیشمند سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ۰۵:۲۱
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

دپارتمان ترجمه تخصصی اندیشمند، معتبرترین مرکز ترجمه مقالات و متون علمی

از ما بهترین ها را بخواهید.

سرویس آنلاین محاسبه قیمت ترجمه

در این بخش شما کاربر گرامی اندیشمند میتوانید قیمت متن موردنیاز برای ترجمه خود را به‌راحتی محاسبه کرده و از طریق لینک سفارش سریع، ترجمه خود را سفارش دهید. بدین منظور می‌توانید با وارد کردن تعداد کلمات متن خود (جهت استخراج تعداد کلمات می‌توانید متن خود را در نرم‌افزار وورد کپی کرده و تعداد کلمات آن را مشخص کنید) ، انتخاب زبان موردنیاز برای ترجمه، مشخص کردن رشته تخصصی و همچنین تعیین نمودن زمان تحویل و کیفیت کار از قیمت، سفارش خود آگاه شوید. توجه داشته باشید، دپارتمان ترجمه اندیشمند متشکل از برترین مترجمین داخلی و خارجی می‌باشد که انجام سفارش ترجمه شما را بر عده می‌گیرند.
ترجمه تخصصی

سرویس ترجمه تخصصی همراه با ویرایش علمی و نگارشی

درصورتی‌که شما مقاله خود را به انگلیسی نگارش نموده‌اید و یا مقاله خود را پس از نگارش به انگلیسی ترجمه نموده‌اید، نگران این مسئله نباشید که مفهوم موضوع شما بر اثر ترجمه تغییر کرده و یا از کیفیت مقاله شما کاسته شده است. موسسه اندیشمند دارای تیم ترجمه با بیش از 313 عضو حرفه‌ای می‌باشد که با دقت و بر اساس تخصص‌های رشته‌ای مختلف، انتخاب شده‌اند. واحد ترجمه موسسه اندیشمند می‌تواند مقاله شما را بدون آنکه تغییری در مفهوم و ساختارش ایجاد شود به زبان مورد نظر شما ترجمه نماید. متخصصان واحد ترجمه موسسه اندیشمند، مسلط به ترجمه تمامی نوشته‌ها ازجمله، راهنمای کاربران، مطالب سایت، گزارش‌های مالی، توضیحات شخصی و غیره می‌باشند و آنچه به‌صورت حرفه‌ای در آن تخصص دارند، ترجمه تخصصی نوشته‌های علمی و دانشگاهی ازجمله پایان‌نامه‌ها و مقالات می‌باشد. مترجمین موسسه اندیشمند، متخصص در ترجمه چکیده‌های پایان‌نامه‌ها، تزهای دکترا، مقالات تحقیقاتی و علمی و پوسترهای کنفرانسی می‌باشند و می‌توانند هر موضوعی از هر رشته‌ای ازجمله، پزشکی، علوم زیستی، علوم فیزیکی، مهندسی، تجارت، مالی، علوم انسانی و غیره را پشتیبانی کنند. مقالاتی که توسط واحد ترجمه موسسه اندیشمند ترجمه می‌شود اغلب در ژورنال‌های معتبری همچون IEEE و Nature  و سایر پایگاه‌های علمی معتبر جهان منتشر می‌شوند. جهت مشاوره رایگان از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
گروه پژوهشی اندیشمند

بیشترین زبان‌هایی که تاکنون از واحد ترجمه موسسه اندیشمند درخواست شده است.

فارسی به عربیفارسی به ترکی فارسی به چینی فارسی به انگلیسی
فارسی به ایتالیاییفارسی به روسیفارسی به اسپانیاییانگلیسی به فارسی
فارسی به برزیلی فارسی به فرانسوی فارسی به آلمانی فارسی به هندی
فارسی به فنلاندی فارسی به یونانی فارسی به ژاپنی فارسی به هلندی
مترجمین واحد ترجمه موسسه اندیشمند قادر هستند متون فارسی شما را به تمامی زبان‌های زنده دنیا ترجمه کنند و همچنین می‌توانند متون مدنظر شما را از هر زبانی به فارسی ترجمه کنند. جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش کلیک کنید.

ضمانت کیفیت کار

مترجمین واحد ترجمه موسسه اندیشمند دارای تجربه کافی در موضوعات تخصصی تمامی رشته‌ها و زمینه‌ها می‌باشند و وظیفه ترجمه دقیق کارهای شما را بر عهده دارند. همچنین در واحد ترجمه موسسه اندیشمند متخصصین حرفه‌ای دیگری که سابقه داوری در مجلات معتبر را دارند وظیفه بررسی کیفیت موارد ترجمه شده را بر عهده دارند. هر دو واحد ترجمه و ویرایش دارای بخش بازنگری بعد از انجام کار می‌باشند. یک متخصص دو زبانه کپی بودن متن ترجمه شده را قبل از ارسال به داوری بررسی می کند و متخصص دوم قبل از ارسال آن به شما بار دیگر کپی بودن آن را بررسی می‌نماید. چهار بخش مختلف که در واحد ترجمه بر روی فایل مورد درخواست شما انجام می‌گیرد به شرح زیر می‌باشد.

چهار گام خدماتی صورت گرفته بر روی سفارشات در دپارتمان ترجمه موسسه اندیشمند:

جهت تضمین کیفیت ترجمه شما، واحد ترجمه موسسه اندیشمند چهار بخش زیر را قبل از ارسال فایل نهایی ترجمه برای شما، انجام میدهد.

بررسی نهایی

متن داوری شده توسط داوران بین المللی ما, برای بار اخر قبل از ارسال به شما توسط متخصص دوم باز نگری شده و از کپی نبود و کیفیت بالای آن اطمینان به عمل می آید.

بازنگری توسط متخصص دو زبانه

یک متخصص دو زبانه متن ترجمه شده را از لحاظ کپی نبودن و اصالت ترجمه بررسی می کند. و پس از بررسی کامل فایل ترجمه شده توسط مترجم در صورت نیاز اصلاحات لازم را انجام میدهد

ویرایش زبانی

با توجه به موضوع شما یک داور با تجربه که بر اساس موضوع تخصصی شما انتخاب شده، متن ترجمه شده را بررسی کرده و در صورت نیاز ان را ویرایش می کند.

ترجمه

مترجم های حرفه ای موسسه اندیشمند با تجربه لازم در موضوع شما نوشته علمی شما را با در نظر گرفتن تکنیکها و محدوده ی تخصصی موضوع شما، به انگلیسی ترجمه می کنند.

یک ترجمه دقیق دریافت کنید که مفهوم مورد نظر شما را به خواننده انتقال دهد.

چرا انتخاب ما؟ چرا سرویس ترجمه دانشگاهی و علمی-تخصصی موسسه ؟

  • انتخاب مترجم و ترجمه کار شما با توجه به موضوع و به صورت تخصصی
  • بیش از 300 مترجم تخصصی در رشته ها مختلف
  • امنیت ویژه اطلاعات شما
  • امکان سفارش اسان امن و سریع
  • تحویل به موقع و صد درصدی رضایت مشتری
جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون اقدام نمایید.

برخی خدمات قابل ارائه توسط گروه پژوهشی اندیشمند

+۲,۳۴۳

مقالات انجام شده

+۳,۲۱۳

مجلات ثبت شده

+782

آموزش پایان نامه

+۲,۴۲۴

استخدام نویسنده

اناجم مقاله پایان نامه گروه علمی پژوهشی اندیشمند

هدف ما جلب رضایت  صد در صدی تمام مشترکین ما میباشد و برای دستیابی به این منظور از متخصصین و افراد توانمند در هر رشته بهره جسته ایم و امیدواریم که موجب رشد و ارتقاء سطح علمی در کشور عزیزمان ایران باشیم. 

به خانواده اندشیمند بپیوندید.

سوالات متداول

آیا شما امنیت مطالب و اطلاعات موجود در مقاله من را تضمین می نمایید؟

بله موسسه اندیشمند به طور قطع حافظ کلیه اطلاعات شما بوده و این امر را 100 درصد تضمین می نماید.
بیشتر بخوانید

بنده هیچگونه جوابی در ارتباط با مقاله ام از ژورنال دریافت ننموده ام. پیشنهاد شما برای بازپس گیری مقاله ام از ژورنال چیست؟

به احتمال زیاد داور مقاله شما بسیار پرمشغله میباشد. شما میتوانید با ارسال یک نامه به سردبیر تقاضای تسریع در داوری مقالاتتان کنید.
بیشتر بخوانید

آیا شما میتوانید مقاله من را فرمت بندی دوباره برای ژورنال دیگری کنید؟

ما میتوانیم مقاله شما را برای تمامی مجلات در قالب فرمت آن مجله درآورده و اماده نماییم.
بیشتر بخوانید

چگونه میتوان در مورد اصلاحات مقاله خود با شما در ارتباط باشم؟

برای ارتباط با ما کافیست با شماره تماس 021-88927214 تماس گرفته و یا با ایمیل: andishmand.project2@gmail.com مکاتبه نمایید.
بیشتر بخوانید

اندیشمند، دانشگاهی کوچک در دستان شما

گروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمندگروه پژوهشی اندیشمند