گروه پژوهشی اندیشمند سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ۰۴:۲۳
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
اپلای و بورسیه تحصیلی ۱۳۹۹-۰۱-۰۱
اپلای و بورسیه تحصیلی

اپلای و بورسیه تحصیلی

تیم اپلای اندیشمند با شناسایی دانشگاه ها و دریافت زمان بندی ثبت نام ها، آشنایی کامل با اخذ ویزا، امور مهاجرت، اقامت، اپلای و بورسیه تحصیلی با توجه به اعلام هر دانشگاه پکیج های مختلفی جهت استفاده دانشجویان در شرایط مختلف ارائه نموده است . 

با توجه به خیل نیاز دانشجویان به تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور و درخواست فراوان در اخذ بورسیه و پذیرش از دانشگاههای معتبر خارجی و از این رو که مکاتبات با دانشگاه ها و اخذ پذیرش امری تخصصی می باشد واحد اپلای اندیشمند بر آن شده تا به درخواست دانشجویان پاسخی یافته و به یاری آنان بشتابد. این گروه با شناسایی دانشگاه ها و دریافت زمانبندی ثبت نام ها، آشنایی کامل با اخذ ویزا، امور مهاجرت، اقامت، اپلای و بورسیه تحصیلی با توجه به اعلام هر دانشگاه پکیج های مختلفی جهت ارائه و استفاده دانشجویان در شرایط مختلف ارائه داده است . مکاتبات توسط متخصصین و وکلای بین المللی صورت می گیرد و اخذ پذیرش از دانشگاه های معرفی شده با توجه به رزومه هر دانشجو به صورت تخصصی صورت میگیرد .پیش از انجام هر گونه اقدام جهت عقد قرارداد تیم اپلای با دانشجویان مشاوره 45 دقیقه ای به صورت رایگان داشته تا از تمام روند آگاه گردند و این مشاوره به صورت رایگان صورت می گیرد .


:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید
.
موسسه علمی پژوهی اندیشمند | انجام مقاله ISI | اکسپت مقاله | دکتری

۱۳۹۷-۰۹-۲۸

علی میرزایی:

با سلام .ایمیل ارسال شد ..در ایمیل ارسالی شرایط خودم را توضیح دادم .لطفا سریع تر درخواست من پیگیری کنید .من برای مهاجرت عجله دارم .و بعلت شرایط مالی سعی دارم بیشتر از بورسیه تحصیلی استفاده کنم .

موسسه علمی پژوهشی اندیشمند | انجام مقاله ISI | پایا نامه

پاسخ : آدمین

درخواست شما در حال پیگیری است.با ما تماس خواهیم گرفت .پیروز باشید

موسسه علمی پژوهی اندیشمند | انجام مقاله ISI | اکسپت مقاله | دکتری

۱۳۹۷-۰۸-۱۴

علی میرزای:

برای مهاجرت تحصیلی به استرلیا چقدر باید هزینه کنم ..من میخوام از یکی از دانشگاه ای استرالیا بورسیه بگیریم .من ارشد معماری از دانشگاه آزاد واحد جنوب مدرک گرفتم..لطفا مرا راهنمایی کنید ..

موسسه علمی پژوهشی اندیشمند | انجام مقاله ISI | پایا نامه

پاسخ : آدمین

با سلام برای دریافت بورسیه از دانشگاه های استرالیا باید امتیازات لازم را کسب کنید .اطلاعات دقیق تر را کارشناسان ما از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهند کرد.

آخرین مطالب
بررسی موضوع تا ارائه نتایج
با توجه به رشد لحظه ای علم و نیاز کشور جهت رشد و ارتقا در هر حوزه ای از علم، تیم پژوهشی اندیشمند با بیش از 100 م...
۱۳۹۹-۰۱-۱۶
اپلای و بورسیه تحصیلی
تیم اپلای اندیشمند با شناسایی دانشگاه ها و دریافت زمان بندی ثبت نام ها، آشنایی کامل با اخذ ویزا، امور مهاجرت، اق...
۱۳۹۹-۰۱-۰۱
مقاله isi
انجام مقاله isi توسط کارشناسان مجرب اندیشمند...
۱۳۹۷-۱۱-۰۳
چاپ کتاب اندیشمند
یک ایده پیدا کنید. شما به یک ایده نیاز دارید، در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید یک کتاب داشته باشید. وقتی که...
۱۳۹۷-۱۱-۰۲
چاپ مقاله
نوشتن مقاله در میان دانشجویان اغلب وظیفه ی ترسناکی به نظر می رسد.چه مقاله برای یک تحقیق باشد، برای یک کلاس، یا ح...
۱۳۹۷-۱۱-۰۱
ارشد و دکتری
عنوان (شامل عنوان فرعی)، نویسنده، آموزشگاه، گروه آموزشی، تاریخ تحویل، اساتید پژوهشی و مشاور، آموزشگاه ها و آدرس ...
۱۳۹۷-۱۱-۰۱
صفر تا صد چاپ مقاله
ویرایش انجام پایان نامه با کیفیت بالا و سرعت زیاد انجام میشود .موسسه اندیشمند.موسسه علمی پژوهی اندیمند با سالها ...
۱۳۹۷-۰۹-۲۹
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

برای داشتن سفر ایمن چه اقداماتی انجام دهیم؟
برای رفتن به سفر داشتن یک برنامه ریزی دقیق بسیار ضروری می باشد و اگر فردی یک سری نکات ایمنی را رعایت نکند دچار مشکلاتی خواهد شد. به طور مثال سرویس کردن کامل خودرو اگر صورت نگیرد [...]