گروه پژوهشی اندیشمند چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۲۴
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
اکسپت و چاپ مقاله در مجلات معتبر ۱۳۹۷-۱۱-۱۶
چاپ سریع مقاله در الزویر

چاپ سریع مقاله در الزویر

وظیفه هر سردبیری است که از اعتبار نشریه خود محافظت کند و آن را بهبود بخشد. سردبیر همچنین مسئولیت نهایی محتوای مجله را نیز بر عهده دارد تا محتوا شامل اهداف و حوزه ی نشریه باشد و تغییرات در حوزه های مختلف را توسط ارائه تحقیقات جدید و نوظهور منعکس کند.

8 دلیلی که باعث می شود مقاله شما را اکسپت نمایند.

داوران نشریات، دلایل اصلی که باعث چاپ یک دست نوشته می شود را آشکار کردند.

 

Peter Thrower, PhD دکتر پیتر تروور (peter Thrower,PhD)

 

وظیفه هر سردبیری است که از اعتبار نشریه خود محافظت کند و آن را بهبود بخشد. سردبیر همچنین مسئولیت نهایی محتوای مجله را نیز بر عهده دارد تا محتوا شامل اهداف و حوزه ی نشریه باشد و تغییرات در حوزه های مختلف را توسط ارائه تحقیقات جدید و نوظهور منعکس کند.

در ماه سپتامبر، السویر موفق به چاپ مقاله ای به نام "8 دلیل برای این که من مقاله شما را نپذیرفتم"، توسط دکتر پیتر تروور، سردبیر کربن شد. به دلیل محبوبیت مقاله، ما از پنج داور خود سوال مشابهی را پرسیدیم: هشت دلیل برتر که باعث پذیرش یک مقاله توسط شما می شود چیست؟ همه آن ها دلایل مشابهی را ذکر کردند که ما در این جا برای شما شرح خواهیم داد.

 

Joseph H. Astrachan, PhD دکتر جوزف اچ آستراکان (Josef H Astrachan)

Torsten M. Pieper, PhD تورستن ام پیپر (Torsten M Pieper)

 

هشت دلیل توسط دکتر تورستن پیپر، سردبیر همکار در نشریه "استراتژی شغل خانوادگی" و استادیار در دانشگاه کنسا در جورجیا، و همکار او دکتر جوزف آستراکان،سردبیر مجله و کارگردان اجرایی مرکز کاکس فمیلی و استاد مدیریت و کارآفرینی جمع آوری شده است:

1. مقاله نگرشی از یک موضوع مهم ارائه کند. برای مثال، به وسیله توضیح اختلافی وسیع، وقتی اعداد از معنی یا ارزشی که انتظار می رفته است جدا شده اند، یا توسط تمرکز بر مسائل حل نشده که روی جمعی از مردم تاثیرگذار بوده اند.

2. نگرش مورد نظر برای مردمی که تصمیم گیرنده هستند مفید است. به خصوص تصمیمات سازمانی طولانی مدت یا در حوزه خاص ما، تصمیمات خانوادگی.

3. آن نگرش برای ارتقا یک چارچوب یا نظریه استفاده شده است، یک نظریه جدید یا گسترش دادن یک نظریه موجود.

4. این نگرش سوالات مهم و جدیدی به وجود می آورد.

5. روش هایی که برای کشف موضوعات استفاده شده اند باید مناسب باشند (برای مثال، جمع آوری داده ها و تحلیل آن ها).

6. روش های استفاده شده به خوبی به کار برده شده اند و توضیح داده اند که داده ها چرا و چگونه نتایج را پشتیبانی می کنند.

7. ارتباطات به کارهای اخیر که در حوزه مورد نظر یا سایر حوزه ها انجام شده اند و در خدمت واضح کردن استدلال های مقاله به کار گرفته شده اند.

8. مقاله داستان خوبی را روایت کند. به این معنی که خوب نوشته شده باشد و به آسانی قابل فهم باشد، استدلال ها منطقی باشند و باهم مغایرت نداشته باشند.

به گفته دکتر پیپر: به طور ایده آل، ما دوست داریم مقالاتی را ببینیم که از هر هشت نظر به خوبی ارائه شده باشند و نویسنده بکوشد تا تعادل خوبی بین این معیارها برقرار کند.

 

یک چیز جدید نشانم بده

 

Alexander T. Florence, PhD دکتر الکساندر تی فلورنس (َAlexander T . Florence)

 

دکتر الکساندر تی فلورنس سردبیر مجله بین المللی دارویی و استاد دانشگاه لندن می گوید: اگر مقاله ای را برای داوری دقیق به داوران تحویل دهم، این تصمیم توسط قوانین سخت گرفته نشده است بلکه توسط احساسات خودک گرفته شده است.

او گفت: موضوع مورد مطالعه چیزی است که من طی سال ها در نشریه دیده ام و چیزی که حس می کنم متداول و جدید است و از اطلاعات قدیمی برگرفته نشده است.

پروفسور فلورنس اضافه کرد توسط کاری که خیلی جدید باشد و مقالاتی که آرزو می کرد کاش خودش آن ها را انجام داده بود فریفته می شود. دکتر فلورنس گفت: پس از اینکه مقاله از بررسی های موشکافانه داوران جان سالم به در برد، داوران به نقاط نظر مشترک خواهند رسید. به دلیل اینکه  فرایند داوری بسیار سخت است، داوران ممکن است در تصمیم نهایی اختلاف نظر پیدا کنند. برای مثال، یکی از داوران ممکن است مقاله را رد کند، دیگری اصلاحات کلی و نفر سوم پذیرش مقاله را پیشنهاد کنند.

Loren E. Wold, PhD دکتر لورن ای ولد (Loren E Wold)

 

دکتر لورن ای ولد سردبیر اجرایی لایف ساینسز (life sciences) و پژوهشگر اصلی مرکز تحقیقاتی قلبی و ریوی موسسه تحقیقاتی بیمارستان کودکان در اوهایو گفت: پذیرش یک مقاله مشروط بر این است که آن مقاله فهم ما را از یک موضوع بیشتر کند، چیزی فراتر از دانسته های قبلی ما، و عرصه جدیدی را به روی ما باز کند.

او گفت: چیزی که ما در لایف ساینسز می بینیم، مانند سایر نشریات، انفجار رشد تکنولوژی است که مفاهیم وسیعی را در این مطالعات دارد.

کار خودت را انجام بده

درحالی که مقاله به موفقیت رسیده است، سوالی که ذهن همه مشغول کرده است این است که: آیا این مقاله بکر است؟

با افزایش استفاده از تکنولوژی و چندین نرم افزار که اکنون در دسترس است، سرقت ادبی به راحتی آشکار می شود. بکر و جدید بودن مقاله قبل از اینکه داوران آن را ببینند به راحتی آشکار می شود. در السویر، بسیاری از مقاله ها دستخوش این بررسی ها هستند.

Francesco Visioli, PhD دکر فرانچسکو ویسیولی (Francesco Visioli)

اگرچه سرقت ادبی جرم نیست اما یک توهین اخلاقی شناخته شده است و احتمال شامل شدن در تخلف کپی رایت را دارد.

دکتر فرانچسکو ویسیولی، سردبیر تحقیقات دارویی و نشریه تازه تاسیس فارما نوتریشن (pharmanutrition) عنوان کرد: هیج نشانی از سرقت ادبی یا مطالب ساختگی نباید در مقاله وجود داشته باشد. او همچنین اضافه کرد: داده ها در ارقام باید با ارقام گزارش شده مطابقت داشته باشد و نتایج نباید در تضاد با یکدیگر باشند.

از روش های مختلف برای تحقیق استفاده کنید

دکتر پیپر که حدود پنج سال پیش از آلمان به آمریکا مهاجرت کرد، نگاهی به انواع مختلف تحقیقات فرستاده شده (سابمیت شده) در قسمت های مختلف جهان کرد. او گفت: در مهاجرت از اروپا به آمریکا، متوجه شدم که تفاوت مشخصی بین خروجی مقاله های محققان آمریکایی در مقایسه با همکاران اروپایی آن ها در تحقیقات کیفی در مقابل تحقیقات کمی وجود دارد. در حدود 75 درصد از مقالات ارسالی که از آمریکا می آیند از روش های کمی استفاده می کنند درحالی که 50 درصد مقالات ارسال شده از اروپا از این روش استفاده می کنند.

او گفت: این موضوع به وضوح به من ثابت کرد که محققان اروپایی بیشتر روش های متناوب را برای کشف پدیده ها به کار می گیرند. دوست دارم در آینده مقالات ارسال شده متعادل تری را از آمریکا ببینم.

منابع برای نویسندگان

قبل از ارسال یک مقاله، نویسندگان باید اهداف و حوزه نشریه را مطالعه کنند و از راهنمای نویسندگان استفاده کنند.

نام نویسنده: سینا لطفی


   رای :
:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

سابمیت یا ارسال مقاله یکی از مراحل چاپ مقاله است. در این بخش نحوه ارسال مقاله به مجلات خارجی را شرح می دهیم. ... [لینک]

پیش از ارسال مقاله برای یک نشریه، باید آن را با فرمت آن نشریه تطبیق دهید. در این بخش فرمت مقاله isi را بررسی خواهیم کرد. ... [لینک]

چاپ مقاله علمی در نشریات داخلی و خارجی در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. دانشجویان و محققان ماه ها یا سال ها تلاش می کنند تا پژوهش های خود را در قالب یک مقاله ... [لینک]


.
مقالات مرتبط
سابمیت مقاله – روش های ارسال مقاله به مجلات
سابمیت یا ارسال مقاله یکی از مراحل چاپ مقاله است. در این بخش نحوه ارسال مقاله به مجلات خارجی را شرح می دهیم....
۱۳۹۹-۰۳-۰۶
مقاله نویسی – فرمت بندی مقاله isi و مقالات علمی
پیش از ارسال مقاله برای یک نشریه، باید آن را با فرمت آن نشریه تطبیق دهید. در این بخش فرمت مقاله isi را بررسی خوا...
۱۳۹۹-۰۳-۰۳
مراحل چاپ مقاله – نکات مهم در روند چاپ مقاله
چاپ مقاله علمی در نشریات داخلی و خارجی در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. دانشجویان و محققان ماه ها یا سا...
۱۳۹۹-۰۲-۳۱
نشریات الزویر – هزینه چاپ مقاله
الزویر یکی از بزرگترین ناشران علمی در دنیا است که دانشجویان و پژوهشگران به خوبی با آن آشنا هستند. در این بخش به ...
۱۳۹۹-۰۲-۳۰
نشریات علمی پژوهشی – زمان و هزینه چاپ
نشریات علمی پژوهشی معتبرترین نشریات در بین نشریات داخلی هستند. سوالی که برای اغلب افراد به وجود می آید در مورد م...
۱۳۹۹-۰۲-۲۹
شرایط و نحوه چاپ مقاله در نشریات ISI
چاپ مقاله ISI برای تقویت رزومه از لحاظ کاری و علمی بسیار مورد اهمیت می باشد. از این رو بسیاری از اهالی علم به دن...
۱۳۹۹-۰۲-۲۸
روند اخذ پذیرش و چاپ مقالات ISI
یکی از امتیاز آورترین روش ها در کسب امتیاز علمی و تحصیلی، اخذ پذیرش مقاله ISI می باشد. چاپ مقاله ISI در این سال ...
۱۳۹۹-۰۲-۲۴
عوامل ریجکت مقاله در فرآیند داوری
بسیاری از افراد فعال در عرصه های علمی علاقه مند به نگارش مقاله و چاپ آن در نشریات علمی هستند. نگارش مقاله 50 درص...
۱۳۹۹-۰۲-۲۳
چگونگی استخراج مقاله از پایان نامه و رساله
یکی از راه ها برای چاپ مقاله در نشریات معتبر، استخراج مقاله از پایان نامه است. اما این کار چگونه انجام می شود؟ د...
۱۳۹۹-۰۲-۲۳
هزینه چاپ مقاله در نشریات مختلف
برای اینکه مقاله شما دیده شود، باید آن را در نشریات معتبر به چاپ برسانید. طبیعی است که هر یک از نشریات هزینه مشخ...
۱۳۹۹-۰۲-۲۱
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

محبوب ترین مقالات
ارسال مقاله

این متن به شما کمک می کند که در مورد منتشر کردن مقاله در مجلات علمی اطلاعات کسب کنید. نشریه مناسبی پیدا کنید و شانس خود را افزایش دهید. ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
نگارش مقاله و پایان نامه

نگارش مقاله و پایان نامه در ابتدا نیازمند یک ایده مناسب می باشد. ایده مناسب با تحقیق و پژوهش در مقالات و انتخاب یک موضوع مناسب دست می دهد. ابتدا حوزه تخصص خود را شناسایی نموده و پس از آن در آن حوزه ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
سایت های علمی برای دانلود مقاله

دانشجویان و محققانی که به دنبال مقالات علمی معتبر هستند می توانند از این سایت ها استفاده کنند. این سایت ها ر نگارش مقاله و پایان نامه کمک زیادی به شما خواهند کرد. ... [لینک]

آخرین فهرست مقالات
اپلای و بورسیه تحصیلی

در سال 2010 در حدود 34 میلیون نفر در کانادا زندگی می کردند. کانادا به عنوان یک کشور دارای سه قشر بنیانگذار است: بومی، فرانسوی و انگلیسی. با این حال در طول تاریخ کشور مهاجرت همچنین نقش مهمی در ایجاد ... [لینک]

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

برگزاری امتحانات دانشگاه امیرکبیر به صورت حضوری و مقطعی
معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر عنوان کرد: امتحانات پایان ترم در این دانشگاه به صورت حضوری و مقطعی برگزار خواهد شد. [...]
اعتراض رئیس دانشگاه سوره به رایگان نبودن اینترنت ها
رئیس دانشگاه سوره عنوان کرد: اپراتورها از ارائه اینترنت رایگان برای سامانه های آموزش مجازی دانشگاه ها اطلاعی ندارند. [...]
طراحی شبکه ابر رایانش ملی به منظور دسترسی یکپارچه مراکز آموزش عالی
مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: یک شبکه ابر رایانش ملی با هدف دسترسی یکپارچه مراکز آموزش عالی طراحی خواهد شد. [...]

در باره ما

هدف موسسه اندیشمند افزایش اطلاعات و سطح توانمندی پژوهشگران در عرصه نگارش و چاپ متون علمی خود می باشد. موسسه اندیشمند خدمات بررسی، مشاوره، آموزش، ویرایش و ... متون علمی (مقاله ، کتاب ، طرح پژوهشی و .. ) را به اساتید و پژوشگران ارجمند ارائه می نماید .تیم تخصصی اندیشمند به نویسندگان کمک میکند تا بتوانند در هر زمینه و هر رشته و به هر زبان زنده دنیا حاصل پژوهش خود را در قالب مقاله و کتاب به چاپ برسانند. خانواده تخصصی اندیشمند متشکل از 100 پژوهشگر شاخص در هر رشته تخصصی می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری با این شرکت در حال همکاری هستند . این شرکت از سال 1393 آغاز به کار نموده و تاکنون بیش از 4000 پروژه تحقیقاتی را مدیریت نموده و به سر انجام رسانده است . خدمات ما صرفا مشمول پژوهشگران نبوده و خدمات پژوهش جهت انجام طرح های پژوهشی به شرکت ها و سازمان ها ارائه میگردد، ا بیشتر

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع

مهاجرت به کانادا برای افرادی که به دنبال کیفیت بهتر زندگی هستند، یکی از بهترین گزینه ها در جهان است. این امر فرصت های بسیاری برای پیشرفت شغلی و همچنین تقویت شخصی ایجاد می کند. در این بخش [...]


الزامات ویزای کانادا + عکس ویزای کانادا

ویزای کانادا

بسته به کشور محل اقامت شما ، اگر می خواهید به کانادا مراجعه کنید ، ممکن است نیاز به درخواست ویزای کانادا داشته باشید. در اینجا کشورهایی که برای س[...]


Humber College

دانشگاه هامبر با عنوان کالج هامبر، موسسه فناوری و یادگیری پیشرفته هامبر، در سال 1967 تأسیس شد. این دانشگاه به عنوان یک کالج عمومی با بودجه عمومی در آنتاریو در کشور کانادا فعالیت می کند. د[...]

سابمیت مقاله – روش های ارسال مقاله به مجلات

سابمیت یا ارسال مقاله یکی از مراحل چاپ مقاله است. در این بخش نحوه ارسال مقاله به مجلات خارجی را شرح می دهیم.

[...]

مقاله نویسی – فرمت بندی مقاله isi و مقالات علمی

پیش از ارسال مقاله برای یک نشریه، باید آن را با فرمت آن نشریه تطبیق دهید. در این بخش فرمت مقاله isi را بررسی خواهیم کرد.

[...]

مراحل چاپ مقاله – نکات مهم در روند چاپ مقاله

چاپ مقاله علمی در نشریات داخلی و خارجی در سال های اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. دانشجویان و محققان ماه ها یا سال ها تلاش می کنند تا پژوهش های خود را در قالب یک مقاله نگارش کرده و آن را د[...]

چگونه متوجه مرتبط بودن حیطه مقاله خود با حیطه نشریه شویم؟

اسکوپ نشریه بیان کننده اهداف و حیطه موضوعی آن نشریه است. چیزی که نشریه می خواهد به آن دست پیدا کرده و آن را به خوانندگان خود برساند.

[...]

یک ناشر چه مواردی را باید رعایت کند؟

ناشران نیز در کنار نویسندگان و سایر افراد که در تولید و چاپ یک کتاب یا مقاله مشارکت دارند، باید یک سری اصول اخلاقی مربوط به نشر را رعایت کنند تا مشکلی در کار به وجود نیاید.

[...]

دست نوشته خود را برای وایلی ارسال کرده اید، قدم بعدی چیست؟

این متن شما را با مراحل تبدیل دست نوشته به کتاب آشنا می کند. اگر از ترتیب مراحل مطمئن نیستید یا سوال خاصی دارید، با مسئول پروژه خود تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

[...]

چگونه از پایان نامه خود کتاب استخراج کنیم؟

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه های این روزهای دانشجویان است. چاپ کتاب علاوه بر اینکه باعث افزای مخاطبین دانشجویان می شود، رزومه تحصیلی و کاری آن ها را نیز تقویت می کند.

[...]

نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد

فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد که با عنوان تحلیل داه ها شناخته شده است، یکی از فصول مهم در انجام پایان نامه است. در این بخش محتوای این فصل را بررسی خواهیم کرد.

[...]

نکاتی در مورد نگارش فصل سوم پایان نامه کارشناسی ارشد

فصل سوم پایان نامه نیز مانند سایر فصول آن از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی این فصل را مهمترین فصل پایان نامه می دانند. در این مقاله به نکات مهم در نگارش فصل سوم پایان نامه خواهیم پرداخت[...]

چه ژورنالی برای چاپ مقاله شما مناسب است؟

در سال های اخیر، چاپ مقاله در ژورنال های داخلی و خارجی طرفداران زیادی پیدا کرده است و دانشجویان و محققان در این عرصه به رقابت پرداخته اند. در این مقاله با ژورنال های معتبر برای چاپ مقاله [...]


چگونه مقالات علمی را رایگان دانلود کنیم؟

یکی از مشکلاتی که دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری با آن مواجه هستند، عدم دسترسی به مقالات و پایان نامه های انگلیسی به روز است. تعدادی سایت داخلی و خارجی وجود دارند که با دریافت مبلغ اندکی به[...]


چگونگی رفع تشابه با استفاده از سامانه های مشابهت یاب

پدیده سرقت علمی مساله ای بسیار ناخوشایند است. به این معنی که شخصی از ایده و نوشته های شما بدون اجازه استفاده کرده و آن را به نام خود ثبت کند. این موضوع تا قبل از به وجود آمدن سیستم های مش[...]