گروه پژوهشی اندیشمند پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
پذيرش و چاپ مقاله ۱۳۹۷-۱۱-۱۵
اکسپت و چاپ مقاله ISI

اکسپت و چاپ مقاله ISI

چاپ یک مقاله تحقیقاتی در نشریات با داوری کامل فعالیت مهمی در میان جوامع علمی است. این کار به شما اجازه می دهد که با سایر محققان ارتباط برقرار کنید، اسم و رسمی به دست آورید و در تیراژ کار کنید و ایده ها و تحقیقات خود را تکمیل کنید. به چاپ رساندن مقاله کار آسانی نیست، اما شما می توانید به وسیله ارسال یک تحقیق خلاقانه و در عین حال رک و راست، شانس خود را بالا ببرید. همچنین پیدا کردن نشریه علمی متناسب با موضوع و سبک نوشتن شما امر مهمی است، بنابراین شما می توانید مقاله تحقیقاتی خود را متناسب با آن بنویسید و شانس چاپ و به رسمیت شناخته شدن مقاله را افزایش دهید.
 

چگونه یک مقاله تحقیقاتی را چاپ کنیم؟

1. سابمیت (و ارسال مجدد) مقاله

از یک همکار یا استاد بخواهید که مقاله شما را داوری کند. آن ها باید مقاله شما را از نظر گرامر، اشتباهات نوشتاری، اشتباهات چاپی، وضوح و اختصار بررسی کنند. آن ها باید درباره محتوای مقاله شما نیز تحقیق کنند. مقالات تحقیقاتی باید موضوعی را ارائه دهند که با مفهوم و مناسب باشد. باید واضح نوشته شده باشد، دنبال کردن آن ها راحت باشد و برای مخاطبان مناسب باشد.

از دو یا سه نفر بخواهید مقاله تان را داوری کنند. حداقل یکی از آن ها نباید در موضوع مورد نظر متخصص باشد. زاویه دید خارجی آن ها می تواند ارزشمند باشد. از آنجایی که همه ی داوران در موضوع خاص شما متخصص نخواهند بود.

2. مقاله خود را بر اساس نظرات داوران بازبینی کنید. احتمالا قبل از ارسال نهایی باید چندین بار آن را بازنویسی کنید. تلاش کنید که مقاله شما واضح و جالب باشد و دنبال کردن آن آسان باشد. این کار شانس مقاله شما را برای منتشر شدن افزایش می دهد.

3. دست نوشته خود را طبق نیازمندی های مجله ای که انتخاب کرده اید آماده کنید. قالب مقاله تحقیقاتی خود را به صورتی آماده کنید که مناسب راهنمای نگارش آن نشریه باشد. اکثر نشریات سندی را با عنوان راهنمای نویسنده آماده می کنند که ساختارهای خاصی را در مورد لایه بندی، فونت نوشتاری و طول مقاله تعیین می کنند. این راهنما درباره چگونگی ارسال مقاله نیز شما را راهنمایی می کند و جزئیات روند داوری را نیز به شما می گوید.

مقالات علمی اغلب فرمت خاصی را دنبال می کنند، مانند: چکیده، مقدمه، روش ها، نتایج، مباحثه، نتیجه گیری، تقدیر و تشکر و منابع. مقالات هنری و انسانی معمولا شامل گروه بندی های کمتری هستند.

4. زمانی که فکر می کنید مقاله شما آماده ارسال است آن را ارسال کنید. در وبسایت مجله به قسمت راهنمای نویسنده بروید و موارد مورد نیاز برای ارسال را مرور کنید. اگر فکر می کنید که مقاله شما تمام موارد موجود در راهنما را به خوبی رعایت کرده است آن را ارسال کنید. بعضی نشریات اجازه ارسال آنلاین مقاله را می دهند اما برخی نسخه چاپی را ترجیح می دهند.

مقاله خود را در یک زمان برای چند نشریه ارسال نکنید.

وقتی ارسال آنلاین انجام می دهید از ایمیل دانشگاهی خود استفاده کنید. این کار باعث ارتباط شما با یک موسسه تحقیقاتی می شود و به اعتبار کار شما اضافه می کند.

5. وقتی اولین واکنش نشریه را می بینید عصبی نشوید. تعداد بسیار کمی از مقالات ارسال شده به مجلات با داوری کامل، پذیرش فوری دریافت می کنند. اگر شما یکی از این پذیرش ها دریافت کردید، جشن بگیرید! در غیر این صورت به آرامی با پاسخی که دریافت کرده اید کنار بیایید.

پذیرش با اصلاح. طبق نظرات سازنده داوران، فقط اصلاحات جزئی لازم است.

اصلاح و ارسال مجدد. قبل از انتشار، تغییرات اساسی تری لازم است، اما نشریه خیلی به مقاله شما علاقه مند شده است.

عدم پذیرش و ارسال دوباره. مقاله در حال حاضر ارزش چاپ را ندارد اما تغییرات اساسی و تمرکز مجدد ممکن است نتیجه ی اولیه را تغییر دهد.

عدم پذیرش مقاله. مقاله برای این نشریه مناسب نیست و مناسب نخواهد شد، اما این به این معنی نیست که مقاله برای سایر مجلات نیز مناسب نباشد.

6. نظرات داوران را به عنوان انتقادهای سازنده بپذیرید. اغلب اوقات، از شما درخواست می شود که بر اساس نظرات چندین (اغلب سه) داور ناشناس و سردبیر، مقاله خود را اصلاح و دوباره ارسال کنید. انتقادات آن ها را با دقت مطالعه کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

پیوندهای زیادی به مقاله اصلی خود اضافه نکنید. در عوض منعطف باشید و در جهت فیدبک هایی که دریافت می کنید روی مقاله کار کنید. از توانایی های خود به عنوان یک محقق استفاده کنید و یک مقاله ممتاز بنویسید.

اگرچه مجبور نیستید که با فروتنی نظرات داوران که حس می کنید درست نیستند را قبول کنید. با سردبیر صحبت کنید و موقعیت خود را با احترام و اعتماد به نفس توضیح دهید. به یاد داشته باشید که شما در این موضوع خاص متخصص هستید.

7. تلاش برای چاپ مقاله را ادامه دهید. حتی اگر در آخر توسط نشریه مورد نظرتان رد صلاحیت شدید، به بازنویسی مقاله خود ادامه دهید و آن را برای سایر نشریات ارسال کنید.

به یاد داشته باشید که یک مقاله پذیرفته نشده، لزوما مساوی با یک مقاله بد نیست. عوامل ناشناخته، بسیاری از آن ها که کاملا از کنترل شما خارج هستند، تصمیم می گیرند که کدام مقالات پذیرفته شوند.

به سراغ دومین نشریه انتخابی خود بروید. حتی می توانید از سردبیر نشریه اول راهنمایی بخواهید.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مقالات ISI به این لینک مراجعه فرمایید .

در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان کلیک نمایید.

نام نویسنده: سینا لطفی


   رای :
:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

همانطور که در مقالات گذشته تاکید کردیم، استخراج کتاب از پایان نامه فواید بسیاری برای دانشجو دارد و سطح علمی او را ارتقاء می دهد. در این متن به نکاتی خواهیم پرداخت که ر ... [لینک]

نوشتن پروپوزال پایان نامه یکی از مهم ترین کارها برای هر دانشجویی است. پروپوزال یک طرح کلی از پژوهشی است که شما قصد انجام آن را در قالب پایان نامه و یا رساله دارید. هرچ ... [لینک]

دانشگاه آلبرتا که در سال 1908 تأسیس شده است یک دانشگاه تحقیقاتی آزاد است. این برنامه با تمرکز عمده در تحقیقات کاربردی و گسترش کارها ساخته شده است. کلاس ها در همان سال ... [لینک]


.
گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۸-۰۶-۲۰

Nika jafari:

Salam o rooz bekhyr mikhastam zhornalhaye mortabet ba reshteye hoooghooghe jaza va jorm shenasio moarefi konid Isi wos alabate Va in ke paziresh tazmini hast Hazinaram mohebat bfarmayiiid

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۷-۱۱-۲۸

زهتابیان:

سلام درخواست accept and print در یک مجله معتبر دارم.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

با سلام .کارشناسان ما برای مشاوره برای چاپ مقالات isi در مجلات معتبر علمی پژوهشی اطلاعات لازم را از طریق ایمیل در اختیار شما قرار میدهند.برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های تلفن : 66492504,88927214 در تماس باشید

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۷-۱۱-۲۴

دانیال:

مقاله isi در مورد جوشکاری در پالایشگاه ها و سیستم پاپینگ مرتبط با رشته ی مکانیک سیالات

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

با سلام اتفاقا در زمینه مورد نظر شما پژوهشگران کار کشته ای در موسسه اندیشمند مشغول به فعالیت هستند .حتما در سریعترین زمان ممکنه اطلاعات لازم در اختیار شما قرار میگیرد .پیروز باشید.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۷-۱۱-۱۶

سادات:

سلام مطلب خوبی بود.من برای انجام مقاله ISI نیاز به کمک دارم .من یک مقاله از پایان نامه خودم نوشتم می خواهم این مقاله در یک مجله معتبر چاپ کنم .

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

با سلام خرسندیم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت .برای چاپ مقاله در مجلات ISI باید ابتدا مقاله شما توسط کارشناسان ما بررسی شود و در صورت نیاز ویرایش های لازم انجام شود.لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره های تلفن : 66492504,88927214 در تماس باشید.تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.با آرزوی موفقیت

مقالات مرتبط
ملاک های انتخاب موضوع برای پژوهش
برای انجام پژوهش در قالب طرح های پژوهشی، مقاله و یا پایان نامه در ابتدا لازم است که یک موضوع مناسب داشته باشیم. ...
۱۳۹۸-۰۸-۱۲
بعد از ریجکت مقاله چه اتفاقی خواهد افتاد؟
وقتی مقاله خود را برای یک نشریه ارسال می کنید، باید منتظر جواب آن ها بمانید. در برخی مواقع مقاله شما پذیرفته نخو...
۱۳۹۸-۰۷-۲۹
چاپ مقاله برای تقویت رزومه دکتری
یکی از بهترین راه های تقویت رزومه دکتری چاپ مقاله علمی در نشریات معتبر و بین المللی است....
۱۳۹۸-۰۶-۲۸
نوشتن مقاله مروری را از کجا شروع کنیم؟
اگر به وبسایت IEEE سر بزنید، یک ایده کلی در مورد نوشتن ریویو خواهید گرفت. اما اگر تعدادی مقاله برای نشریات IEEE ...
۱۳۹۸-۰۶-۲۷
چاپ مقاله در نشریات خارجی
نشریات خارجی دو نوع هستند. نشریات دارای ضریب تاثیر یا ایمپکت دار و نشریات بدون ضریب تاثیر یا بدون ایمپکت. در این...
۱۳۹۸-۰۶-۲۵
چاپ مقاله در نشریه مناسب
پیدا کردن یک نشریه مناسب و قابل اعتماد برای چاپ مقاله کمی دشوار است. در این متن شما را در پیدا کردن یک نشریه خوب...
۱۳۹۸-۰۶-۱۳
دلیل اصلی پذیرش یک مقاله چیست؟
فاکتورهای زیادی وجود دارند که شما باید آن ها را رعایت کنید تا بتوانید پذیرش مقاله خود را از نشریه مورد نظر دریاف...
۱۳۹۸-۰۶-۰۶
نکاتی برای پذیرش مقاله علمی در نشریه دلخواه شما
دو نوع نشریه وجود دارد. نشریاتی که بیش از هر چیز به پول شما اهمیت می دهند و نشریاتی که بیش از هر چیز به اطلاعاتی...
۱۳۹۸-۰۶-۰۲
تعریف مقاله پژوهشی و مزایای آن
یک مقاله علمی پژوهشی از انواع رایج نوشته های دانشگاهی است. نویسنده باید در مقالات علمی پژوهشی اطلاعاتی را در مور...
۱۳۹۸-۰۵-۲۸
چگونه اولین مقاله خود را چاپ کنیم؟
امروزه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان به دنبال نگارش و انتشار مقالات خود هستند تا بعد از تحصیل بتوانند یک ...
۱۳۹۸-۰۵-۲۶
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

محبوب ترین مقالات
نگارش بخش نتایج در مقاله نویسی

دانش جویان و محققین گرامی جهت نگارش مقاله و اخذ پذیرش و در انتها چاپ مقاله خود می بایست کاملا با نحوه انجام مقاله آشنا باشید. در این مقالات به صورت سری آموزش نحوه نگارش بخش های مختلف مقاله صورت می ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
استخراج و چاپ مقاله

با توجه به نیاز برخی دوستان در تفکیک فرمت مقاله و پایان نامه در این مقاله به بیان کلی در ارتباط با ساختار مقاله و ساختار پایان نامه می پردازیم و نیز این مساله که چگونه میتوان از دل یک پایان نامه مق ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
انجام پروپوزال و پايان نامه ارشد و دکتری

برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، مهمترین چیزطرح پیشنهادی پایان نامه (پروپوزال) است. طرح پیشنهادی پایان نامه یک طرح کلی از کار تحقیقاتی است که می خواهید در مقاله یا پایان نامه خود انجام دهید.این یک نق ... [لینک]

آخرین فهرست مقالات
اپلای و بورسیه تحصیلی

در سال 2010 در حدود 34 میلیون نفر در کانادا زندگی می کردند. کانادا به عنوان یک کشور دارای سه قشر بنیانگذار است: بومی، فرانسوی و انگلیسی. با این حال در طول تاریخ کشور مهاجرت همچنین نقش مهمی در ایجاد ... [لینک]

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

نیاز سنجی قبل از جذب دانشجو
نماینده مجلس گفت: ما از وزارت صنعت درخواست می کنیم که اجازه دهد دانش آموزان و دانشجویان در محیط های کار واقعی مشغول به کارآموزی شوند. [...]
بهترین راه برای معدوم کردن اجساد حیوانات آزمایشگاهی
یکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: مناسب ترین راه برای از بین بردن اجساد حیوانات آزمایشگاهی سوزاندن آن ها در کوره های استاندارد است. دانشگاه متولی بهداشت است و کاری بر [...]
میزان اشتغال دانش آموختگان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم عنوان کرد: میانگین درصد اشتغال فارغ التحصیلان در سال جاری بیش از 3 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است. [...]

در باره ما

هدف موسسه اندیشمند افزایش اطلاعات و سطح توانمندی پژوهشگران در عرصه نگارش و چاپ متون علمی خود می باشد. موسسه اندیشمند خدمات بررسی، مشاوره، آموزش، ویرایش و ... متون علمی (مقاله ، کتاب ، طرح پژوهشی و .. ) را به اساتید و پژوشگران ارجمند ارائه می نماید .تیم تخصصی اندیشمند به نویسندگان کمک میکند تا بتوانند در هر زمینه و هر رشته و به هر زبان زنده دنیا حاصل پژوهش خود را در قالب مقاله و کتاب به چاپ برسانند. خانواده تخصصی اندیشمند متشکل از 100 پژوهشگر شاخص در هر رشته تخصصی می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری با این شرکت در حال همکاری هستند . این شرکت از سال 1393 آغاز به کار نموده و تاکنون بیش از 4000 پروژه تحقیقاتی را مدیریت نموده و به سر انجام رسانده است . خدمات ما صرفا مشمول پژوهشگران نبوده و خدمات پژوهش جهت انجام طرح های پژوهشی به شرکت ها و سازمان ها ارائه میگردد، ا بیشتر

دانشگاه Alberta - معرفی و امتیاز برای پذیرش

دانشگاه آلبرتا که در سال 1908 تأسیس شده است یک دانشگاه تحقیقاتی آزاد است. این برنامه با تمرکز عمده در تحقیقات کاربردی و گسترش کارها ساخته شده است. کلاس ها در همان سال تأسیس با ثبت نام 45 [...]


معرفی دانشگاههای کانادا - تحصیل در کانادا

در صفحه حاضر به معرفی تمام دانشگاههای [...]


دانشگاه و کالج چه تفاوتی دارند؟ - کانادا

قبل از اینکه ما به دانشگاه ها و کالج های موجود در کانادا بپردازیم لازم است تا فرق بین این دو را بدانیم.

[...]

ملاک های انتخاب موضوع برای پژوهش

برای انجام پژوهش در قالب طرح های پژوهشی، مقاله و یا پایان نامه در ابتدا لازم است که یک موضوع مناسب داشته باشیم. موضوعی که کاربردی بوده و ارزش صرف زمان و هزینه را داشته باشد. برای انتخاب م[...]


بعد از ریجکت مقاله چه اتفاقی خواهد افتاد؟

وقتی مقاله خود را برای یک نشریه ارسال می کنید، باید منتظر جواب آن ها بمانید. در برخی مواقع مقاله شما پذیرفته نخواهد شد. اگر این اتفاق افتاد، چه کاری باید انجام دهید؟

[...]

چاپ مقاله برای تقویت رزومه دکتری

یکی از بهترین راه های تقویت رزومه دکتری چاپ مقاله علمی در نشریات معتبر و بین المللی است.

[...]

یک ناشر چه مواردی را باید رعایت کند؟

ناشران نیز در کنار نویسندگان و سایر افراد که در تولید و چاپ یک کتاب یا مقاله مشارکت دارند، باید یک سری اصول اخلاقی مربوط به نشر را رعایت کنند تا مشکلی در کار به وجود نیاید.

[...]

دست نوشته خود را برای وایلی ارسال کرده اید، قدم بعدی چیست؟

این متن شما را با مراحل تبدیل دست نوشته به کتاب آشنا می کند. اگر از ترتیب مراحل مطمئن نیستید یا سوال خاصی دارید، با مسئول پروژه خود تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

[...]

چگونه به یک داور متخصص تبدیل شویم؟

برای رسیدن به موفقیت در دنیای علم، محققان تازه کار همیشه به دنبال فرصتی برای نمایش دانش، مهارت ها و جسارت خود هستند. یکی از گام های کلیدی برای فتح قله موفقیت در این زمینه، داوری تخصصی است[...]

برای استخراج پایان نامه از کتاب رعایت چه نکاتی لازم است؟

همانطور که در مقالات گذشته تاکید کردیم، استخراج کتاب از پایان نامه فواید بسیاری برای دانشجو دارد و سطح علمی او را ارتقاء می دهد. در این متن به نکاتی خواهیم پرداخت که رعایت آن ها هنگام تبد[...]


چند نکته برای نوشتن یک پروپوزال خوب

نوشتن پروپوزال پایان نامه یکی از مهم ترین کارها برای هر دانشجویی است. پروپوزال یک طرح کلی از پژوهشی است که شما قصد انجام آن را در قالب پایان نامه و یا رساله دارید. هرچه برنامه ریزی بهتری [...]


چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از کارهایی است که به ارتقاء علمی دانشجو کمک زیادی می کند. اغلب پایان نامه ها فقط در کتابخانه دانشگاه باقی مانده و مورد توجه قرار نمی گیرند. دانشجویان مقاطع ار[...]

چگونگی رفع تشابه با استفاده از سامانه های مشابهت یاب

پدیده سرقت علمی مساله ای بسیار ناخوشایند است. به این معنی که شخصی از ایده و نوشته های شما بدون اجازه استفاده کرده و آن را به نام خود ثبت کند. این موضوع تا قبل از به وجود آمدن سیستم های مش[...]


شش راه برای پیدا کردن مقالات دسترسی آزاد در نشریات الزویر

ما در الزویر در حال افزایش تعداد نشریات دسترسی آزاد خود بوده ایم و در حال حاضر 56 نشریه دسترسی آزاد منتشر می کنیم. همچنین به نیابت از جامعه و همکاران ناشر خود میزبان 91 نشریه است. ممکن اس[...]


مگا ژورنال چیست و چه تفاوتی با ژورنال های سنتی دارد؟

اصطلاح مگا ژورنال در محافل علمی زیاد به گوش می خورد. مگا ژورنال عموما به نشریاتی گفته می شود که یک سری معیار خاص را دنبال می کنند. اولین و معروف ترین مگا ژورنال پلاس وان (PLOS ONE) نام دا[...]