گروه پژوهشی اندیشمند سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۴۶
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
اخذ ویزای کانادا ۱۴۰۱-۰۱-۳۱
ویزای کانادا

ویزای کانادا

ویزای pr کانادا چیست؟  prمخفف عبارت permanent residence است. این ویزا مخصوص افرادی است که اقامت دائم کانادا را دارند. اشخاصی که اقامت دائم کانادا را کسب کرده‌اند شهروند کانادا محسوب نمی‌شوند، ولی از مزایای زیادی بهره‌مند خواهند شد. اخذ اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت قانونی به این کشور امکان ‌پذیر خواهد بود.
امروزه افراد زیادی از طرق مختلف اقدام به مهاجرت و اخذ ویزای کانادا می‌کنند. ممکن است این افراد برای مواردی چون تحصیل، پیشنهاد شغلی، راه‌اندازی یک کسب‌وکار تجاری در کانادا یا ازدواج اقدام به مهاجرت کنند. تمامی موارد ذکر شده از روش‌های مهاجرت موقت به حساب می آیند.
اشخاصی که با هریک از این روش‌ ها اقدام به مهاجرت به کانادا کنند، این امکان برایشان فراهم است که پس از مدتی اقامت دائم کانادا را به‌دست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت دائم و ویزای پی‌آر کانادا در ادامه با ما همراه باشید.
 

وضعیت اقامت دائم در کانادا و داشتن ویزای کانادا

اشخاصی که پس از مهاجرت به کانادا اقامت دائم خود را در این کشور به‌دست می‌آورند، مانند شهروندان کانادایی از مزایای زیادی بهره‌مند می‌شوند. در ادامه به بررسی امکاناتی که برای مقیم کانادا وجود دارد، می‌پردازیم.

 • این اشخاص به اکثر خدماتی که برای یک شهروند کانادایی درنظر گرفته شده است دسترسی دارند؛
 • از بیمه سلامت برخوردار هستند؛
 • مانعی برای کار، تحصیل یا زندگی در هیچ نقطه از کانادا وجود ندارد؛
 • به‌راحتی قادر به اخذ شهروندی کانادا خواهند بود؛
 • از منشور قوانین، حمایت‌ها و آزادی در دولت کانادا بهره‌مند هستند؛
 • برای امور مربوطه مستلزم پرداخت مالیات هستند.

مسائلی نیز وجود دارد که شامل حال افراد اقامت دائم در کانادا نمی‌شود. این مسائل به شرح زیر است:

 • این اشخاص امکان رای دادن و فعالیت در امور سیاسی کانادا را ندارند؛
 • اشتغال در فعالیت‌هایی با سطح امنیتی بالا برای افراد اقامت دائم امکان‌پذیر نیست.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا

برای اخذ ویزای پی‌آر کانادا و اقامت دائم در این کشور نیاز به ارائه مدارکی است که در این بخش به معرفی این مدارک می‌پردازیم:

 • ارائه اصل و کپی تمامی صفحات شناسنامه به‌همراه ترجمه رسمی آنها الزامی است؛
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی به‌همراه ترجمه رسمی
 • ارسال مدارک تحصیلی و ترجمه آنها
 • درصورت داشتن گواهینامه یا شرکت در دوره‌ای خاص
 • ارائه مدارک لازم برای اثبات برخورداری از تمکن مالی
 • اثبات عدم پناهندگی
 • یکی از مدارک مهم برای دریافت ویزای پی‌آر کانادا گواهی سلامت است. شخص متقاضی برای دریافت ویزا باید از سلامت جسمی و روحی برخودار باشد؛
 • اثبات عدم سابقه کیفری و قضائی
 • تکمیل فرم اقامت دائم و ارسال آن به سفارت کانادا
 • متقاضی باید هنگام تکمیل فرم هزینه درخواست خود را پرداخت کند؛
 • شرکت در آزمون مهارت ‌یابی متقاضی اقامت دائم
 • شرکت در مصاحبه با نمایندگان مهاجرت

کارت پی آر یا ویزای کانادا

پس از صدور ویزای pr کانادا شما قادر به اخذ کارت روابط عمومی pr خواهید بود. این کارت 5 سال اعتبار دارد و امکان تمدید آن نیز به سادگی امکان‌پذیر است. با وجود این کارت شما از بسیاری از خدمات دولت کانادا بهره‌مند خواهید شد. خدماتی همچون کار، تحصیل، زندگی در هرنقطه از کانادا خدماتی است که این کارت برای متقاضیان به‌همراه دارد.

حضور مهاجران بین‌المللی در کانادا فواید و مزایای زیادی برای دولت کانادا دارد. استفاده از دانش و مهارت‌های جدید مهاجران یکی از این موارد است. به همین دلیل حمایت‌های دولت کانادا شامل حال مقیمان دائم در این کشور می‌شود.

بیایید به بررسی برنامه سه سال آینده کانادا برای صدور کارت پی‌آر برای مهاجران جدید بپردازیم. این کشور سعی دارد در سه سال آینده به استقبال بیش از یک میلیون نفر از متقاضیان اقامت دائم بپردازد.

سال

تعداد مهاجر

2020

341000

2021

351000

2022

361000

 

 

 

 

 

 

 

مزایای اخذ ویزای کانادا

شخصی که با مهاجرت قانونی به کانادا اقدام به اخذ ویزای پی‌آر و کارت روابط عمومی می‌کند، از مزایای بی‌شماری در این کشور بهره‌مند می‌شود. در ادامه به بررسی چند مورد از مهم‌ترین این مزایا می‌پردازیم:

 • امکان دعوت از اعضای خانواده برای اشخاصی که اقامت دائم کانادا را کسب کرده‌اند، وجود دارد. این یکی از مهم‌ترین و بهترین مزایای اقامت دائم در کاناداست.
 • استفاده متقاضی و اعضای خانواده او از پوشش بیمه سلامت و خدمات درمانی یکی‌دیگر از مزایای ویزای پی‌آر کانادا ست؛
 • امکان اشتغال، تحصیل و زندگی در هر نقطه از کانادا برای این افراد وجود دارد؛
 • این افراد تحت حمایت قوانین و منشور آزادی کانادا هستند؛
 • پس از دوسال اقامت در کانادا حق درخواست شهروندی کانادا برای این اشخاص وجود دارد.

روش های اخذ ویزا و اقامت دائم کانادا

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم در این کشور وجود دارد که در ادامه به بررسی برخی از این موارد می‌پردازیم:

مهاجرت از طریق سیستم EXPRESS ENTRY

یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم، ثبت‌ نام در سیستم اکسپرس اینتری است. در این سیستم متقاضیان با ایجاد یک حساب کاربری و تکمیل اطلاعات نمایه خود امتیازات اولیه برای مهاجرت را کسب می‌کنند.

اساس کار این سیستم دعوت از متقاضیانی است که بیشترین امتیاز را در این سیستم برحسب مهارت‌های خود کسب کنند. با تکمیل مدارک، امتیازات بیشتری برای متقاضیان ثبت می‌شود. از طرفی حضور برخی کارفرمایان کانادایی در این سیستم امکان پیدایش یک موقعیت شغلی مناسب با توجه به مهارت‌های افراد را فراهم می‌آورد.

سیستم اکسپرس اینتری باتوجه به سن، تحصیلات، وضعیت تاهل، مهارت‌های زبانی، سابقه سفر به کشورهای خارجی یا کانادا، میزان برخورداری از تمکن مالی و سوابق شغلی افراد، امتیازاتی را به این افراد اختصاص می‌دهد. ماهانه به دو نفر از افرادی که بیشترین امتیاز را در این سیستم کسب کرده باشند، دعوتنامه ارسال می‌شود.

درصورتیکه امتیاز دونفر به‌طور همزمان یکسان باشد، اولویت با شخصی است که زودتر ثبت‌ نام کرده باشد. اشخاص متاهل برحسب مهارت‌های همسر خود نیز امتیازاتی بیشتر از سایر افراد کسب خواهند کرد. اگر امتیازات همسر شما بیشتر از شما باشد، بهتر است او را به‌عنوان متقاضی اول در سیستم معرفی کنید.

مهاجرت شغلی به کانادا

افراد زیادی سالانه با استفاده از روش کاری برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند. افرادی ‌که برای فعالیت‌های شغلی به کانادا مهاجرت می‌کنند، دو دسته‌اند. عده‌ای از افراد با دریافت یک پیشنهاد شغلی یا جاب‌آفر از جانب کارفرمایان کانادایی اقدام به اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا می‌کنند.

این پیشنهاد شغلی از روش‌های مختلفی مانند سیستم اکسپرس اینتری، مجلات اینترنتی، سایت‌های آنلاین کاریابی و غیره به‌دست می‌آید. برخی دیگر از افراد نیز از طریق ایجاد یک فعالیت تجاری در کانادا اقدام به اخذ ویزای کاری و مهاجرت به کانادا می‌کنند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

با توجه به سیستم آموزشی با کیفیت در کانادا دانشجویان زیادی سالانه اقدام به مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌کنند. دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری برای ادامه تحصیل در کانادا ویزای تحصیلی دریافت می‌کنند.

دولت کانادا حمایت‌های قابل توجهی از دانشجویان بین‌المللی به‌عمل می‌آورد. ویزای تحصیلی یک ویزای موقت است و تاریخ انقضا دارد. البته این به معنای عدم امکان تمدید در ویزای تحصیلی نیست. پس از اتمام دوره تحصیلی خود این امکان برای دانشجویان فراهم است که به‌دنبال یک شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی خود باشند.

اگر این دانشجویان موفق به دریافت یک موقعیت شغلی مناسب در کانادا شوند، به‌راحتی اقامت دائم کانادا را دریافت خواهند کرد. برخی از دانشجویان نیز موقعیت شغلی خود را پیش از اتمام دوره تحصیل به‌دست می‌آورند.

در دوره تحصیل، دانشجویانی که قصد اشتغال دارند فقط قادر به انتخاب یک شغل نیمه‌وقت به مدت 20 ساعت در هفته هستند. در ایام تعطیلات یا پس از اتمام تحصیلات امکان فعالیت تمام‌وقت برای دانشجویان وجود دارد.

مزایای شهروندی واخذ ویزای کانادا

اشخاصی که اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کنند، از مزایای زیادی بهره‌مند می‌شوند. تنها محدودیت های کمی برای این اشخاص وجود دارد. اشخاصی که اقامت دائم خود را به‌دست آورده‌اند، پس از مدت زمان کوتاهی قادر به اخذ شهروندی کانادا خواهند بود.

شهروند کانادا شدن یعنی شیرجه زدن در استخر مزایا! پس هیچ‌ مقیم دائمی از چنین موقعیتی بی‌بهره نمی‌ماند. در این بخش مزایای شهروندی کانادا را برای شما بازگو خواهیم کرد:

 • شرکت در امور سیاسی کانادا یکی از مزایای شهروندی کاناداست. شهروندان کانادا حق رای و مشارکت در امور سیاسی کشور را دارند؛
 • امکان کاندید شدن در رسیدگی به امور سیاسی کشور برای این اشخاص فراهم است؛
 • امکان فعالیت در مشاغل سطح بالا با دستمزد بیشتر از دیگر مزایای شهروندی کانادا محسوب می‌شود؛
 • برخورداری از تابعیت دوگانه از دیگر مزایای اخذ شهروندی کاناداست. برای این اشخاص الزامی وجود ندارد که کانادا را به‌عنوان کشور اصلی خود معرفی کنند؛
 • تولد فرزندان با تابعیت کانادایی یکی از اساسی‌ترین مزایای شهروند کانادا شدن است.

در ادامه بخوانید : صرافی های تورنتو

با اخذ ویزا شهروند کانادا شوید

ویزای پی‌آر کانادا متعلق به افرادی است که اقامت دائم خود را در این کشور دریافت کرده باشند. پس از دریافت ویزای پی‌آر امکان دریافت کارت روابط عمومی پی‌آر نیز برای افراد فراهم می‌شود. اشخاصی که اقامت دائم خود را در کانادا کسب می‌کنند از مزایای بی‌شماری بهره‌مند می‌شوند.

از طرفی اشخاصی که به‌صورت قانونی اقدام به مهاجرت کرده‌اند و پس از آن موفق به اخذ ویزای pr و اقامت در کانادا شده‌اند از مزایای شهروندی کانادا بی‌بهره نمی‌مانند. پس از حدود دوسال اقامت دائم امکان اخذ شهروندی کانادا برای مقیمان دائم فراهم می‌شود.

اگر برای اخذ ویزای پی‌آر یا اقامت دائم کانادا نیاز به مشاوره و پشتیبانی دارید، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان ما در سایت تراست در ارتباط باشید. در این سایت از خدماتی مانند مشاوره رایگان و پیک‌آپ کانادا بهره‌مند خواهید شد.

نام نویسنده: مهاجرانی


   رای :
:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

ویزای pr کانادا چیست؟  prمخفف عبارت permanent residence است. این ویزا مخصوص افرادی است که اقامت دائم کانادا را دارند. اشخاصی که اقامت دائم کانادا را کسب کرده&zwnj ... [لینک]


.
مقالات مرتبط
اخذ ویزای کانادا
ویزای pr کانادا چیست؟  prمخفف عبارت permanent residence است. این ویزا مخصوص افرادی است که اقامت دائم کانادا...
۱۴۰۱-۰۱-۳۱
مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع
مهاجرت به کانادا برای افرادی که به دنبال کیفیت بهتر زندگی هستند، یکی از بهترین گزینه ها در جهان است. این امر فرص...
۱۳۹۸-۱۰-۱۸
الزامات ویزای کانادا + عکس ویزای کانادا
ویزای کانادا بسته به کشور محل اقامت شما ، اگر می خواهید به کانادا مراجعه کنید ، ممک...
۱۳۹۸-۱۰-۱۷
Humber College
دانشگاه هامبر با عنوان کالج هامبر، موسسه فناوری و یادگیری پیشرفته هامبر، در سال 1967 تأسیس شد. این دانشگاه به عن...
۱۳۹۸-۰۹-۲۶
Centennial College
در ادامه معرفی دانشگاه ها و مراکز عالی کانادا به معرفی کالج سِنتِنیال می پردازیم. در طول 50 سال گذشته، کالج صد س...
۱۳۹۸-۰۹-۲۵
University of Waterloo
دانشگاه واترلو یک مؤسسه تحقیقاتی عمومی است که در سال 1957 به وجود آمد. در اوایل دهه 1960 ، واترلو به یکی از اولی...
۱۳۹۸-۰۹-۲۴
معرفی و بررسی اعتبار دانشگاه ویندزور
دانشگاه ویندزور یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در ویندزور کانادا واقع شده است. دانشگاه ویندزور به عنوان جنوبی ...
۱۳۹۸-۰۹-۲۳
مهاجرت به کانادا
آگاهی از هزینه ها پیش از مهاجرات به کانادا می تواند در برنامه ریزی برای زندگی در این کشور کمک کننده باشد. بدین م...
۱۳۹۸-۰۹-۲۱
هزینه های زندگی در مراکز استانهای کانادا(بخش دوم)
اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور امروزه دغدغه بسیاری از ایرانیان شده است، منجمله دانشجویان که قصد ادامه تحص...
۱۳۹۸-۰۹-۱۹
معرفی استان های کانادا و هزینه زندگی در آن ها(بخش اول)
مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای آن امروزه یکی از دغدغه افرادی شده است که قصد عزیمت از کشور را دارند. به همین دلیل م...
۱۳۹۸-۰۹-۱۸
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

محبوب ترین مقالات
چگونه ایمپکت مقاله را بفهمیم

در این بخش قصد داریم به این سوال که چگونه ایمپکت مقاله را بفهمیم؟ پاسخ دهیم. بسیار از محققین و علاقه مندان به نگارش مقاله همواره با این سوال در ذهن خود مواجه هستند که چگونه ایمپکت مقاله را بیا ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
ارسال مقاله به مجلات داخلی – نحوه سابمیت مقاله

نگارش و چاپ مقاله یکی از اقدامات بزرگ در جهت پیشرفت علم است. سالانه تعداد زیادی از دانشجویان، اساتید و محققات ایرانی مقالات خود را برای مجلات معتبر در سراسر دنیا ارسال کرده و امید به چاپ نتایج زحما ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
پذیرش و چاپ مقاله – نگارش مقاله علمی

پذیرش و چاپ مقاله در نشریات علمی معتبر با اهداف مختلفی صورت می گیرد. چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی در ایران طرفداران زیادی دارد. در این بخش شما را با نحوه پذیرش و چاپ مقاله بیشتر آشنا خواهیم کر ... [لینک]

آخرین فهرست مقالات
اپلای و بورسیه تحصیلی

در سال 2010 در حدود 34 میلیون نفر در کانادا زندگی می کردند. کانادا به عنوان یک کشور دارای سه قشر بنیانگذار است: بومی، فرانسوی و انگلیسی. با این حال در طول تاریخ کشور مهاجرت همچنین نقش مهمی در ایجاد ... [لینک]

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

برای داشتن سفر ایمن چه اقداماتی انجام دهیم؟
برای رفتن به سفر داشتن یک برنامه ریزی دقیق بسیار ضروری می باشد و اگر فردی یک سری نکات ایمنی را رعایت نکند دچار مشکلاتی خواهد شد. به طور مثال سرویس کردن کامل خودرو اگر صورت نگیرد [...]

در باره ما

هدف موسسه اندیشمند افزایش اطلاعات و سطح توانمندی پژوهشگران در عرصه نگارش و چاپ متون علمی خود می باشد. موسسه اندیشمند خدمات بررسی، مشاوره، آموزش، ویرایش و ... متون علمی (مقاله ، کتاب ، طرح پژوهشی و .. ) را به اساتید و پژوشگران ارجمند ارائه می نماید .تیم تخصصی اندیشمند به نویسندگان کمک میکند تا بتوانند در هر زمینه و هر رشته و به هر زبان زنده دنیا حاصل پژوهش خود را در قالب مقاله و کتاب به چاپ برسانند. خانواده تخصصی اندیشمند متشکل از 100 پژوهشگر شاخص در هر رشته تخصصی می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری با این شرکت در حال همکاری هستند . این شرکت از سال 1393 آغاز به کار نموده و تاکنون بیش از 4000 پروژه تحقیقاتی را مدیریت نموده و به سر انجام رسانده است . خدمات ما صرفا مشمول پژوهشگران نبوده و خدمات پژوهش جهت انجام طرح های پژوهشی به شرکت ها و سازمان ها ارائه میگردد، ا بیشتر

اخذ ویزای کانادا

ویزای pr کانادا چیست؟  prمخفف عبارت permanent residence است. این ویزا مخصوص افرادی است که اقامت دائم کانادا را دارند. اشخاصی که اقامت دائم کانادا را کسب کرده‌اند شهروند کانادا م[...]


مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع

مهاجرت به کانادا برای افرادی که به دنبال کیفیت بهتر زندگی هستند، یکی از بهترین گزینه ها در جهان است. این امر فرصت های بسیاری برای پیشرفت شغلی و همچنین تقویت شخصی ایجاد می کند. در این بخش [...]


الزامات ویزای کانادا + عکس ویزای کانادا

ویزای کانادا

بسته به کشور محل اقامت شما ، اگر می خواهید به کانادا مراجعه کنید ، ممکن است نیاز به درخواست ویزای کانادا داشته باشید. در اینجا کشورهایی که برای س[...]

یک مرکز مشاوره کنکور خوب چيست و چگونه است؟

[...]


چاپ مقاله – مقاله کنفرانسی

یکی از سوال های رایج در مورد چاپ مقاله مربوط به چاپ قالات کنفرانسی است. آیا چاپ این مقالات در مجلات علمی همچون ISI امکان پذیر است؟

[...]

نگارش و چاپ مقاله در مجلات ISI

برای نگارش مقاله ISI در ابتدا باید با اصول مقاله نویسی علمی آشنا شویم. در این بخش شما را در حیطه نگارش، اکسپت و چاپ مقالات علمی راهنمایی می کنیم.

[...]

چگونه متوجه مرتبط بودن حیطه مقاله خود با حیطه نشریه شویم؟

اسکوپ نشریه بیان کننده اهداف و حیطه موضوعی آن نشریه است. چیزی که نشریه می خواهد به آن دست پیدا کرده و آن را به خوانندگان خود برساند.

[...]

یک ناشر چه مواردی را باید رعایت کند؟

ناشران نیز در کنار نویسندگان و سایر افراد که در تولید و چاپ یک کتاب یا مقاله مشارکت دارند، باید یک سری اصول اخلاقی مربوط به نشر را رعایت کنند تا مشکلی در کار به وجود نیاید.

[...]

دست نوشته خود را برای وایلی ارسال کرده اید، قدم بعدی چیست؟

این متن شما را با مراحل تبدیل دست نوشته به کتاب آشنا می کند. اگر از ترتیب مراحل مطمئن نیستید یا سوال خاصی دارید، با مسئول پروژه خود تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

[...]

نحوه انجام پروپوزال در مقطع دکتری

ارائه یک پروپوزال با کیفیت می تواند تاثیر زیادی بر روی روند انجام پایان نامه و درک بهتر اهداف مساله داشته باشد. در این بخش به نحوه انجام پروپوزال دکتری خواهیم پرداخت.

[...]

نگارش چکیده در پایان نامه و مقاله

نگارش چکیده در پایان نامه و سایر نوشته های علمی همچون مقاله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این بخش با نحوه نگارش یک چکیده خوب برای پایان نامه آشنا خواهیم شد.

[...]

انجام پایان نامه – مشاوره پایان نامه

نگارش پایان نامه یکی از بخش های ضروری در تحصیلات تکمیلی است. در این بخش در مورد نحوه نگارش آن و همکاری در انجام پایان نامه صحبت خواهیم کرد.

[...]

ارزیابی نشریات - سامانه ارزیابی نشریات دانشگاه آزاد چیست؟

سامانه ارزیابی نشریات دانشگاه آزاد، سامانه ای است که به بررسی نشریات دانشگاه آزاد اسلامی در بازه های زمانی مختلف می پردازد و به آن ها امتیاز می دهد.

[...]

چاپ مقاله – مجلات داخلی معتبر

مجلات علمی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که سالانه مقالات بسیاری در آن ها به چاپ می رسد. در این بین مجلات ایرانی نیز به چشم می خورند که توانسته اند بالاترین درجات علمی را از آن خود کنند.[...]


چاپ مقاله علمی در مجلات معتبر سراسر دنیا

چاپ مقاله در مجلات علمی معتبر یکی از بهترین راه ها برای انتقال علم است. مجلات به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که این تقسیم بندی اعتبار هر یک از آن ها را مشخص می کند. در این بخش به چ[...]