گروه پژوهشی اندیشمند یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۲۳:۳۳
تلفن : 66492504,88927214
سفارش سریع

کارگران خارجی در کانادا

برای کارگران و کارفرمایان خارجی به طور یکسان، قبل از شروع اشتغال موقت در کانادا عبور از کانالهای مناسب بسیار مهم است.

در حالی که موفقیت اقتصادی کانادا برای تجارت خوب است، همچنین برای کارفرمایانی که در تلاش برای یافتن کارگران کافی برای تأمین تقاضا هستند، چالش هایی را ایجاد می کند. کانادا امروز با بیش از سابقه بیکاری پایین، بیش از هر زمان دیگری باید بر استعدادهای خارجی تکیه کند تا بتواند به رشد نیروی کار ملی قدرتمند ادامه دهد.

هدف از بخش کار در کانادا، راهنمایی شما و ارائه به روزترین اطلاعات در مورد کار در کانادا برای وضعیت خاص شما است.

در بیشتر موارد، برای کار در کانادا یک تبعه خارجی نیاز به مجوز کار دارد. با این وجود، تعدادی از شرایط استثنایی وجود دارد که یک کارگر خارجی ممکن است بدون مجوز کار در کانادا کار کند.

بطور کلی، کارفرمایان کانادایی که مایل به استخدام کارگر خارجی در کانادا هستند ابتدا باید از سازمان اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) مجوز کار دریافت کنند، در غیر این صورت به عنوان یک ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) شناخته می شود. کارفرمایان کانادایی باید ثابت کنند که استخدام یک کارگر خارجی در اکثر موارد تأثیر منفی بر بازار کار کانادا نخواهد داشت و در حال حاضر هیچ شهروند کانادایی یا اقامت دائم برای پر کردن این مقام وجود ندارد. این امر معمولاً با تبلیغ موقعیت در چندین مکان انجام می شود، بنابراین نشان می دهد که هیچ کانادایی مناسبی برای کار وجود ندارد. LMIA یک فرآیند بسیار دقیق و جامع است که مورد نظارت دقیق دولت قرار دارد و بنابراین باید بدون خطا به پایان برسد.

اگرچه روند LMIA یک قانون است، تعدادی مجوز کار بدون معافیتLMIA وجود دارد که نتیجه آن موافقتنامه تجارت خارجی مانند قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالیNAFTA است که کارگران خارجی را قادر می سازد تا بدون داشتن کارفرمای کانادایی مجوز کار درخواست کنند. برای به دست آوردن LMIA علاوه بر این مجوزهای شغلی که از طرف کارفرمایان حمایت می شوند، تعدادی از گزینه های اجازه کار در اختیار کارگران خارجی است که هنوز پیشنهاد شغلی از جمله تعطیلات کاری، مجوزهای کار پس از فارغ التحصیلی و مجوزهای کاری آزاد (OWP) همسر ندارند.

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی پروژه خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید